reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Jestem, jestem ;-)
Ewunia fiu fiu niezłe wyniki, kiedy Ty znajdujesz czas na granie? bo to obiad, zakupy, spacer, dwie panny do obsłużenia :rofl2: nieźle, nieźle ;-)
Marlenko to super, że włoski odratowane :tak:
Lilianko mam nadzieje, że utarg wynagrodzi ta intensywną pracę ;-)
Agusia oby juz Kubusiwo weszło w nawyk spanie całej nocki :tak:
u nas ze spaniem tez o niebo lepiej, śpi do 4-5 bez przerwy (czasem popłakuje, albo smoka zgubi, ale często juz sama zasypia i nie musze do niej chodzić), tylko mimo tego jakas niewyspana chodzę :sorry:
Co do ZI ja może ze 2 razy dziennie zaglądam, więc jakos super mi nie idzie, ale co tam, podobnie jak Ewunia dobijam do 12.000 pkt;-)
u nas mróz -10 i prószy śnieg. Niedługo smigam z mała na poczte kartki wysłać a potem na zakupy;-)
 
reklama
Dzień dobry!

u nas nocka ok, już zdążyłam zakupki zrobić ;-) u nas na dworze fajnie i rześko. LEkko prószy śnieg. Pan arystokrata dalej się nie odzywa. Właściwie to i dobrze, bo nie chce mi się kłócić i nerwów psuć ;-)

Adam wyszedł, ja siedzę z Anią, a Julka biega po domu.

Andziusia sama siedzi :-) jak mi się uda, to wstawię fotkę ślicznotki :-)

Miłego dnia!
 
Dzien Dobry
Niestety u nas nocka kiepska, Nadia przed 5 zaczeła kaszlec i zasnęła dopiero po 6 ale ja juz wybilam sie z snu... katarzysko ją zatyka, czyszcze jej nosek i daje Euphorbium. A Fabiankowi kaszel minął ehh .
U nas śnieg spadł, jest bieluśko :-) lampki rozwiesiłam i włączyłam w każdym pokoju i zrobiło sie tak światecznie:rofl2:
Co do tych gierek, to ja zazwyczaj włączam je wieczorkiem albo jak Nadioza śpi... tak to bym zaniedbała cała rodzinę i dom jakbym siedziala cały dzien przy kompie .... i tak uważam, ze za dużo siedzę ...
Mój Fabianito w czwartek ma Imprezkę Choinkową, będzie recytował wierszyk. Dzisiaj musze zanieść mu strój do przedszkola...
No dobra chyba sie rozpisałam, idę ogarnąc resztę chalupki i zrobić Nadulce zupkę...

p.s. w piątek kupilam foremki na ciasteczka świąteczne :-) bedziemy piec aaa i pomarancze tez bede piekla ...

Ahhh jak Ja Kocham Święta ...

Pozdrwiam
 
Witam sie i ja poweekendowo
Miałam w ten weekend zjazd i wogóle czasu dla siebie.
Poczytałm was co sie działo , wiec jestem w miare na bierzaco, jak Zuzia pójdzie spać wstawie foty moich masosolnych cudaków:-D
 
tak jakobiecałam moje nocne wyczyny:-D Marta tylko bez skojarzeń;-):-D

DSC01679 [640x480].jpg DSC01680 [640x480].jpg
 
Ula Super te Bałwanki - ale mi sie szalenie podobają :-)
Mmm i widzę pierniczki :) mniam mniam
Ja wysprzatałam moje mieszkanie, zrobilam obiadek i Nadiozę spac połozylam. Teraz chwila relaksu :)
 
u mnie też relaxxxx ;-)

Ula, śliczności :-)

Ania nie śpi, Julu śpi, więc chwilka spokoju.

A tu Ania jak sobie siedzi ;-)
 

Załączniki

  • SDC12492.jpg
    SDC12492.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 41
tak jakobiecałam moje nocne wyczyny:-D Marta tylko bez skojarzeń;-):-D
ej no aż takich kosmatych mysli to nie mam :sorry: poza tym z tego co pamiętam m ma nocki, więc co Ty bys mogła sama wyczyniać :-p chociaż kto wie :rofl2:

Super bałwanki :tak: a malowałas jeszcze lakierem, czy samymi farbkami?
Lilianko zdrówka Nadii, mam nadzieję, że szybko jej katar przejdzie, bo się biedna męczy... u Ciebie juz świątecznie, wigilia juz za 1,5 tygodnia :szok:

Ewunia ale ślicznie Aniusia sobie siedzi :-)

a moja gwiazda dopieero niedawno poszła spac, myślałam, że ją zjem, bo od 12 mi się pokładała... do tego teściowa dała mi wczoraj przyprawione mięso na kotlety, no to usmażyłam, chcę zjeść na obiad i mnie aż cofa, takie ostre (tona czosnku i papryki), jak ja mam takie cus małej dać... my uzywamy troche soli,odrobinke pieprzu i zioła... no nic, coś sie wymyśli...
u nas fajna pogoda, mrozik -8, śnieg prószy, na doworku rześko...
 
Witam, witam.
Ewa ślicznie Ania siedzi i wogóle jest słodziasta (Ach... jak marzę o córce:tak:)
Ula i Mata piekne dzieła stworzyłyście. Chyba wyciągnę swoje bazgrobloki i mazikredki i narysuje jakiegos mikolaja do pokoiku Arturkowego
Dawno nic nie pisałam, bo jakas deprecha mnie dopadła. :zawstydzona/y:
Jesteśmy już od piątku "całkowicie" przeprowadzeni. Kupiliśmy sofę w piątek w sasiednim miescie. Dostalismy rabat i darmowy dowóz. Nie to co w naszym miescie w kazdym sklepie doliczaja sobie za pare km.

Artur ma za soba pierwsza noc w swoim pokoiku. Tylko dwa razy budzil sie na monia. :tak: Muszę go teraz obudzic, bo beda problemy z usypianiem wieczorkiem

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry