reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
hej!

Ula
, super Bałwanki i te pierniczki... mniam:-)

No i nie podłaczyli nam gazu:wściekła/y: juz nie mam sił... takich fachowców mamy, ze szkoda gadac:wściekła/y: Jutro próba nr 4, ale juz watpie czy kiedykolwiek nam go podłaczą...
No i spedze pewnie cudowne swieta :wściekła/y::-( :-( :-(
Tutaj nawet nie mam gdzie łozeczka postawic...:-(nie mówiac o reszcie wyprawki... :-(
 
reklama
Ja równiez podbijam liste obecności !! :happy::happy:
Oj tak Kasiu, mroźno sie zrobiło, ale przyznam, że na to czekałam. I jeszcze gdyby ciut więcej śniegu spadło byłoby git !!
Ula ja również dołaczam do zachwytów odnośnie bałwanków - Twoich nocnych robótek ;-)!!
Patyk fajnie, że do nas zajrzałaś :tak:A co do depresji to chyba niejedna z kobiet czasem ja przechodzi. Sprawy codzienne, monotonia, czy jakies problemy, to rzeczy, których uniknac do końca sie nie da. A one własnie powodują, że siadamy psychicznie. Ale pamietaj, że po każdej burzy wychodzi słonko !!:tak::tak:Grunt to żeby chciec sobie pomóc i wierzyc, że bęzie dobrze. No i fajnie, że w końcu jesteście w pełni przeprowadzeni.
 
Ostatnia edycja:
Witaj, Basiu!!! ściągnęłam Cię myślami, bo właśnie o Tobie myślałam ;-)
Co tam u Was? zdrowe jesteście, jak tam Twój kręgosłup?

I dziękujemy za miłe słówka pod adresem Anuli :-)
 

Mamoot
, to mamy szczescie:-D Nie no... obiadek był pyszny i dzis naprawde odpoczełam:tak:

Super!:-)
Asiu, może sie jednak uda z tym gazem.

Ewunia, ślicznie Ania siedzi. :tak:
Ula, bałwanki śliczne.:tak: Ja tez juz zobiłam pierniczki. :-)
Patyczku, miło,że zajrzałaś. Życzę dobrego samopoczucia.

Jak ja lubie, jak zimą jest snieg! :-) I zaraz Święta.
 
Chyba wyciągnę swoje bazgrobloki i mazikredki i narysuje jakiegos mikolaja do pokoiku Arturkowego

hihi widze ze u Ciebie też Kredzia zawitała!

Dzieki kochane za miłe słóka!
Martuśka bałwanki malowane i farbami akrylowymi i alkierem do pazokci! JA tylko na chwile bo mała dokzauje tak ze szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zajrze póżniej albo jutro z rana buziole zimowym mroźnym wieczorkiem
 
Ula... moja koza tez dała mi dzis popalic od rana:zawstydzona/y: ale Bogu dzieki juz dawno spi:tak:

Czekam na P., ale dzis pewnie pozno sciagnie do domu... Ale mi sie chce jakies niezdrowego hamburgera z frytkami!!!:zawstydzona/y::-p ale musze isc do lodówki zjesc cos "normalnego":zawstydzona/y::tak:

Mam wrazenie, ze czop mi zaczał odchodzic:eek:Bo cos dziwnego znajduję na papierze..., nie zdziwie sie jak w swieta poleze z Agatka na oddziale i to beda dopiero swieta:-pZobaczymy;-)
 
Dobry wieczór moje Panie
A przepraszam gdzie Was wszystkie wywiało, że tak spytam .. heee ???

Ewa dziekuje, czuje sie znaczniej lepiej, Natalka też.
No i faktycznie niezły z Ciebie telepata, ostatnio wszystkich myślami przywołujesz - niech moc będzie z Tobą !! :laugh2:
Asiowo to faktycznie nieciekawie z tym podłączeniem gazu. Ale może jeszcze uda im się to zrobic, bo czasem to co niemożliwe nagle sie udaje !!
I mam nadzieje, że sie jednak na świeta nie rozpakujesz.
 
reklama
I ja jestam! na sekundę zawitałam

Asiowo no to nogi razem i do przodu:-D:-D żarcik, kochanieńka ja i tak cię podziwiam jaka dzielna jesteś! Spokojnie , wszystko będzie dobrze!

Zyczę udanego wieczoru mojed Panie!
 
Do góry