reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
No to i ja sie przywitam:tak:

Spróbuje choc część nadrobic:tak:

Ewunia, szkoda, ze A. ciagle bez pracy:zawstydzona/y: ale wierze, ze w koncu wam sie ułozy:tak:
Medja, zdrówka dla Wojtusia!
Darunia, skad Ty bierzesz siły?! Podziwiam:tak:Zdróweczka na Barta:tak:
Majka, życze usmiechu na twarzy;-)
Mamoot, dobrze, ze z Wojtusiem juz o niebo lepiej, teraz zycze zdrówka dla Stasia, oby to nic powaznego:tak:
Wilmek, sił zycze i rowniez pozdrawiam:-)
Mata, dobrze, ze wymioty mineły i wszystko ok, oby ten jeczmien szybko zszedł:tak:
Marlenko, to Ci Marysia pobudki robi:zawstydzona/y:

My byłysmy na ostatnim szczepieniu we wtorek, mała 3 razy kluta była, a zapłakała troszke przy 3 razie, byłam w szoku;-)Mała narazie zdrowa jak ryba (odpukac).

Wczoraj za to pojechałam do szpitala bo Agatka sie juz 2 dni nie odzywała:zawstydzona/y: Spanikowałam, musiałam zapłacic 25zł w szpitalu za ktg, ale polezałam 30 min, serduszko slicznie biło i mała oczywiscie dopiero wtedy zaczeła szalec, ale kamien z serca, bo byłam przerazona:tak:

Moze za miesiac uda nam sie w koncu wprowadzic na swoje, choc jeszcze pewnie bedzie nie skonczone mieszkanie, ale obym miała gdzie ugotowac i gdzie zrobic siusiu:-płazienke zaczeli robic wiec moze sie uda, swiat tutaj na pewno nie spedze:-p

to miłego dnia mamusie:tak:
 
reklama
Asiu :szok: a od kiedy KTG jest płatne :szok:??? u mnie w szpitalu nawet, jak przyjdziesz o 4 nad ranem, to mają prawo zrobić i nic nie biorą za to :tak:
 
U nas ponoc skonczyła sie kasa z NFZ, a ze bez skierowania to juz płatne...
Nic nowego, u nas tak jest ze wszystkim, dentysty z NFZ tez nie znalazłam, wszyscy juz kasy nie maja i przyjmuja tylko prywatnie!!!
 
Ależ my mamy kraj.......... bez komentarza... :no:

Asiu dobrze, że z Agatką wszystko ok!


Ja dalej w pracy! Mam taki młyn że szok! Non stop latam.... jak drakula tyle że nie na miotle :rofl2: już po 15-stej a ja myślałam że jest koło południa! SZOK!
 
Witajcie Moje Kochane. Jeszcze raz dziekuję za zyczenia Tym wszystkim którym jeszcze nie podziękowałam.
Melduję, że jestem juz w Dobczycach, jesteśmy już ulokowani, rozpakowani. M pojechał właśnie na zakupki to korzystam z okazji.
Daruuunia to może na weekend sie jakoś umówimy. z tego co pamiętam mówiłaś że masz wolne i mam nadzieję, że nic sie nie zmieni i nie będziesz musiała iść do pracy. W każdym razie będziemy w kontakcie;-) Juz nie mogę się doczekać:-):tak:

Asiowo super, że z Agatką wszystko dobrze. W głowie sie nie mieści żeby płacić za coś co sie należy. Szok normalnie i szkoda słów
 
Aguś !!!!W dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem. Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem. Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości. I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.
 
Weronika próbuje uzupełnić zeszyty i już jej się nie chce . Dużo jest tego , a ona mi wyleciała z tekstem mamo czy mogę iść spać , jutro to zrobię , rano będę miała świeższy umysł :-D:-D
Oli wyskoczyło jakieś uczulenie na pipie . Ma czerwone i jakby krostki , sama nie wiem , myslałam że to odparzenie ale nie .
 
reklama
Do góry