reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
AGUŚ KOCHANA ABY MARZENIA SIĘ SPEŁNIAŁY
I ABYŚ ZAWSZE JE MIAŁA!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Dziewczyny na tym kompie u rodziców to nawet nie mogę
powiększyć czcionki, ani pogrubić cholercia!

Wojtek już odpadł, a wstał o 6.40 - coś dziwnego!
Ja kawusie popijam bo też jakaś śnięta jestem.
Za oknem pada, mnie plecy bolą odkąd znów całe
dnie spędzam z Wojtkiem. A tu jeszcze w dodatku na 4 pietro
trzeba włazić!

Mamootku mnie też się góry marzą, ale jeszcze nie w tym roku!
Zuzkus moje okulary były tak połamane, że chyba nic by im nie pomogło.
Marta może na wszelki wypadek warto skoczyć do lekarza.
Wilmek Ty zapracowana kobieto, obyś mogła nareszcie wypocząć!
Kasiu - uśmiechnij się!
Marlenka to nocne wstawanie to już chyba nawyk, ja też się budzę przynajmniej raz, a kiedyś jak zabita do rana spałam!
 
reklama
Dziękuje Wam Kobietki za pamieć i przepiękne życzenia. Jak je czytałam to miaałam przyspieszone bicie serca, dreszcze i łezki w oczach. Z samego rana tyle pięknych słów przeczytać echhhhhhhh Kochane jesteście poprostu i najwspanialsze:tak::tak::tak:

My właśnie jedziemy sobie autostradą w kierunku Krakowa. Mamy na oku jedno miejsce w Dobczycach ale może się wszystko jeszcze zmienić. Jak będę miała zasieg dobry to napewno się jeszcze zamelduję. Bo teraz to różnie z tym jest.
 
Agusia niech mnie kule biją! W Dobczycach????? To od Wieliczki kilka kilometrów, daj znać co i jak i kiedy!!!!!!! W ogóle to się bardzo cieszę!!!!

Czekam na jakiekolwiek informacje!!!

Mata a może przejdź z Dobrusia do lekarza, bidna malutka... jakiegoś pecha ma teraz, oby wszystko już mninęło to co złe!!!

Mejdia współczuje bólu pleców... oby szybko przeszło!


A ja dalej w robocie, nic mi się nie chce...
 
Darunia czyli Agusia bedzie rzut beretem od Ciebie,ale fajnie,siedze i lukam w bb,juz sie nie moge doczekac Waszego spotkania:tak:

Mejdia ja zapodalam kawke nr 2,chodze dzisiaj zakrecona:tak::-p
 
Kochana Agusiu, w dniu urodzin...
W dniu Twoich urodzin,
w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!​

życzy Ewa z Juleczką i Anią :-)

 
Ja tylko na chwile zapytac Ewcie,czy przewidywany jest dzisiaj jakis lot w kierunku Krakowa:-Djakies male turbulencje,Ewcia badz gotowa mozliwe,ze przylece po Ciebie:-p:-p;-)
 
Ja tylko na chwile zapytac Ewcie,czy przewidywany jest dzisiaj jakis lot w kierunku Krakowa:-Djakies male turbulencje,Ewcia badz gotowa mozliwe,ze przylece po Ciebie:-p:-p;-)

No baaaaaa :-D:-D turbulencje to będą, bo wichura u mnie :-D:-D leć i fruń, tylko na drakulę się nie napatocz :rofl2:


A jak dobrze pójdzie, to spotkam się z Mejdią i Wojtusiem :-):-)
 
Ostatnia edycja:
No baaaaaa :-D:-D turbulencje to będą, bo wichura u mnie :-D:-D leć i fruń, tylko na drakulę się nie napatocz :rofl2:
a co drakula na miotle lata:confused::rofl2::-D

byłyśmy w aptece (mamy fajna farmaceutkę, która zawsze doradzi), dała nam maść ze swietlikiem i poradziła iśc z tym do lekarza. Po południu pojedziemy do naszej pediatry i zobaczymy co powie, w razie czego jutro będziemy mogli jeszcze iśc na konsultację do okulisty dziecięcego. Mała na razie dała się posmarować tą maścią, zobaczymy czy choc troche zejdzie...
 
reklama
Martusiu, mój Adam też ma problemy z oczami, i jemu świetlik pomaga :tak:

a drakula? lata na miotle na Łysą Gorę i trzeba uważać, bo gryzie 30letnią protezą :szok::-D
 
Do góry