reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Darunia oby udało Ci sie dzisiaj wyjśc punktualnie :tak:
Basiu to udanego relaksiku na wieczornym masażyku ;-) zdrówka dla Natki
a Dobrusia może w nocy lepiej spi, ale za to w dzień to masakra ja położyć, teraz mi chyba dopiero usnęła, a jęczała do spania od 11, więc te 3 godzinki były mega marudne :dry: i pewnie mi długo nie pośpi, bo zaraz ją głód obudzi (o jedzeniu mowy nie ma jak śpiąca), dzisiaj od rana dzień do niczego, m mnie wkurza, mała też...
 
reklama
BASIU, z ręką ok, jak bardzo ją wychylę, to zaboli, ale tak to ok, mogę małe nosić, karmić, a to najwazniejsze :tak:

Zdrówka dla Natalki, oby szybciutko wyzdrowiała!

MARTUSIU, to dobrze, że Dobrusia ładnie śpi w nocy. I może przez to, że tyle śpi w nocy nie chce spać w dzień??? moja śpi od 22 do 9, i śpi od 13, może pośpi ze 2-3h...

gotuję rosołek, pachnie mi tu w pokoju :-p Ania już po obiadku, a my zjemy jak Julka wstanie i Adam przyjdzie, bo robotę już skończył...
 
witam :-)
mlody zasnal wstawilam mu obiadek i usiadlam z kafka :-)
bylismy rano na spacerku bruno pobiegal po parku nakrzyczal na kaczki i pieski :-D a potem bawil sie w ogrodku i zrobil mamie numer...slysze nagle ze w pokoju obok drzwi do ogrodu jakas woda sie leje zagladam a moj lobuz znalazl pojemniczek z deszczowka w ogrodku przyniosl do domu i wylal na wykladzine :szok: no trudno mama nie dopilnowala dobrze ze to tylko woda wiec wyschnie ;-)
Mata u nas tez tak bylo jak nocki lepsze to w dzien strajk a dzis i nocka ok i na drzeme poszedl grzecznie spac ale pewnie pospi jak zwykle max 1,5godz...
Basia zdrowka dla Nati i milego masazu :tak:
Darunia na wszelki wypadek zeby Cie nic nie wzielo to po pracy polecam herbatke z pradem :-p
milego dnia babeczki
 
Wilmek ale Ciebie Bruno dzis urządził :eek:
Oj Martunia a pamiętasz jak marzyłaś zeby choc w nocy Ci zaczeła ładnie sypiac ? To zaczeła :) Małymi kroczkami i w dzień sie Jej wszystko unormuje. Po prostu twarda sztuka Ci sie trafiła i u Niej potrzeba czasu na wszystko.
wiem, wiem:zawstydzona/y: twarda z niej sztuka i czasu potrzebuje więcej na wszystko... ale prędzej będzie rezygnowała z drzemki w dzień... teraz śpi już godzinkę, ja na spokojnie obiad zrobiłam i zjadłam, bo to jedyny mój posiłek, który zdarza mi się zjeść w ciszy i spokoju:sorry2:
a teraz przy okazji szukam firmy i szacuje kosztu remontu, który nas w najbliższym czasie czeka, trzeba wymienic dach i zrobic docieplenie, bo wilgoć w domu się okropna robi, na ścianach zaczęła wyłazić, ubrania w szafach atakuje :zawstydzona/y: :szok:normalnie masakra, a żadne doraźne środki nie skutkują, aż strach, żeby mała się nie pochorowała (na szczęście u niej w pokoiku jest malutko) a skąd na to wszystko kasę wziąć:-:)-:)-(
 
Melduję się babolki , w pracy miałam troszkę roboty i nie miałam czasu zajrzeć.
W domku jeszcze dzisiaj jest m - jutro rano jedzie.
Co do porannego wstawania to ja się przyzwyczaiłam i wstaję 5,40 i wio koniku
 
Ostatnia edycja:
No to ja sie melduje z domu ;-)
W pracy ok, Ł właśnie pojechał do sklepu po spodnie, bo zapisał sie na ten cały king boxing i idzie dzisiaj na 19:00 o ile dobrze pamiętam, Bart śpi... kurcze a później grasuje mi do 23 :dry: a ja zjadłam obiad ugotowany przez Ł i siedzę z Wami ;-)

Mata ależ Ty masz z tą Dobrusią ;-)
 
U mnie male rozrabiają. Ania właśnie szykuje się, aby walnąć w kimono. Juluś lata po całym domu. Adam już wrócił przed 16. Ja właśnie oglądam "Brzydulę".

A co tam u was lejdis? u mnie standardowo chęć na słodkie, że aż mi jęzor w d*** wchodzi :rofl2:
 
Hej Dziewczeta!:-)
Basiu-zdrowka dla Natuni!I dla Ciebie udanej rehabilitacji!
Ja sie tylko melduje i zaraz znikam:-)
 
reklama
Witajcie
Niestety komputer mi siadl i pisze z meza bezprzewodowego( wolny jak czort)

Dzisiaj rano przez chwile mialam kontakt z Marlenka, jej antywirus sie skonczyl i miala byc wieczorkiem. ( Marlenko niestety wczesniej nie moglam ponformowac dziewczyn, m zabral mi latopa )

U nas ok - Nadia zakatrzona, Fabianek jeszzcze zdrowy, ja jak na razie trzymam sie, jak nie mam kompa to oczywiscie sprzatam, i piore i... myje okna hahahaha bo coz moglabym robic :-p

Prawdopodobnie nie bede miala netu przez tydzien a moze dwa... czasami napisze z m laptopa.

Dobrej Nocki
Pozdrawiam ... :-)
 
Do góry