reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Agusia no to fajnie, że normalnie juz klikasz, a nie przez przeglądarkę dla niedowidzących ;-) a dzionek miałas fajny, choc pewnie męczący :sorry:
Kasiu to rozumiem, że rameczke pokarzesz :cool2:
widzę, że teraz zaczyna sie relaksik na bb ;-):-D
ja padnięta jestem, na szczęście mała mimo katarku ładnie poszła spać i jak do tej pory się nie obudziła, ale i tak nocka do najlepszych należec nie będzie...
jutro jadę do pupu podpisac listę, od razu skocze na uczelnie po zaświadczenie do zusu, potem do drugiego miasta do zusu i do domku, m ma wolne, to zostanie z małą, bo nie chcę jej z katarkiem i stanem podgorączkowym ciągać, a sama potłukę się trochę autobusami, zawsze to jakies urozmaicenie tego kurzęcego życia :cool2: ostatnio, żeby odpocząć od jęków małej to chodzę rozpalac co wieczór i układam drewno w piwnicy :sorry:
 
reklama
No nic ja uciekam spać.. jutro musze wcześnie wstać bo Fabianek jutro jedzie do teatru i musze zaprowadzić go do przedszkola do 7:30 :eek:
Dobrej Nocki życzę
 
Witam dziewczynki:-)

Marysia ladnie dzisiaj pospala,teraz oglada bajeczke i wcina serek zolty,pogoda,mhhhm,jeszcze jest ciemno,ale ma byc sloneczko i tylko 13st,brrr


Milego dnia:-):tak:
 
[video=youtube;ZaEXjmHwHNg]http://www.youtube.com/watch?v=ZaEXjmHwHNg&feature=related[/video]

Lilly dla Liluszki;-);-);-);-)(piosenka z podtekstem)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane. U nas nocka ok. Małe łądnie pospały a spaliśmy do 9.30 :-D:-D:-D Julka juz po śniadanku, ogląda bajeczki. Ania tu lezy koło mnie i coś marudzi... u nas już jest 17 stopni, ale trochę jest pochmurno, ale zapowiadają słonko po południu!
Czekam na Matkę Boską Pieniężną, lepiej niech przychodzi, bo w lodówce prawie światło widać :szok: musze zakupów porobić...

Liliana, trzymam za Ciebie mocno kciuki!!! wszystko bedzie dobrze!!!

Basiu,Kasiu,Daruniu,Mejdia, co tam u Was, ludu pracujący?

A co tam u reszty lejdis????

Kasiu, dziękuję za komplementos na NK :-)

udanego dnia kobitki
 
DZIEWCZYNY BŁAGAM O MODLITWĘ!!!


no i mamy pierwszy powazny kryzys dziewczyny musimy sie modlic i prosic boga aby zamknal wrota nieba dla Matii ona musi z tego wyjsc ..
sms z przed chwili
stan jest bardzo ciezki doszła niewydolność wątroby i nerek ,problemy z kurczeniem sie serduszka ...


TRZYMAJCIE KCIUKI!!!
 
Witam się
Nareszczie dorwałam kompa, M pojechał do biura uffff:-D wścieku już z nim dostaje, no nic mała leży w łóżeczku i słucha kołysanek, powinna zaraz zasnąć! Pogoda za oknem cudna byłyśmu na dworze, mala połazila po kałużach, a ile radości z tego miała :-D:-D:-D u mnie bez zmian czekam na weekend i zjazd to choć troche wyrwę się z domu!

Lilka czekamy na informacje, kobito bedzię dobrze! Trzymam kciuki !!!
Ewcia aż mnie serducho zabolało, straszne wieście. Wspieram Matyldę myślami.
 
reklama
Do góry