reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ewcia,ale fajnie tak klikac a lozeczka,co???hehe

Mejdia jestes,czy nadrabiasz zaleglosci???

Basia tralalla,sialalal,nie mam dzisiaj weny zeby Cie dogonic,nas nie dogoniet,nas nie dogoniet
 
reklama
szalone :-D:-D:-D
ja wczoraj szybko poległam, ale całą noc co chwile mała się budziła... nawet nurofen nie pomógł, nad ranem dostała katarku, pokaszluje, więc chyba cos się wykluwa (ale mam nadzieję, że na lekkim katarku się skończy...), ja do tego wszystkiego @ wieczorm dostałam i w nocy juz sie z bólu zwijałam, a rano łykłam tabletki... pogoda znów okropna (a miało słońce być :crazy:)
 
Dzien Dobry
Dzisiaj od 7 na nogach, Fabianito przypomniał sobie, ze musze zrobić mu z ziemników pieczątki :))) i musialam odrobić pracę domową hahaha
Poza tym dzisiaj jego świeto i cukierki musialam mu dac do przedszkola
AAAi Basienko Fabianek dzisiaj skonczył 5 lat :) ( tak na marginesie) ale bardzo dziękuje za pamieć..
JUtro znikam... kurde dzisiaj juz czuje lęk... ale mam sporo szykowania w domu to nie bede myslała o tej operacji.. wiem wiem jestem monotematyczna i ciagle o jednym :sorry:

Miłego Dzionka życzę
 
Hej

Nocka super,tylko pogoda straszna,leje,brrr,nawet moja psina nie chciala wyjsc na dwor,ja wlasnie zasiadlam z kawka




yg53.gif
Wszystkiego najlepszego dla Fabianka
 
Witajcie :-)

Mejdia - zobaczysz, zobaczysz :tak: na nk ;-)
Lila - wszystkiego najlepszego dla Fabianka :tak: A Ty Kochana zrozumiale ze myslisz o jednym... obys jak najszybciej miala to juz za soba :tak:
Mata - u mnie jeszcze nie pada, ale czekam az lunie :eek: na pocieszenie dodam ze zapowiadali slonko popoludniem :tak:
Marlenka - a masz jakies ciacho do kawki? chetnie bym skonsumila bo kawe juz mam :-D

U nas nocka niestety tez ciezka :-( Mala budzila sie kilka razy, a okolo 2 tak sie rozwyla, ze musialam wziac do siebie, dac czopka i polulac... Ona tak sie po lozku przewala ze o 5 delikatnie przenioslam ja do lozeczka bo chyba bym nic nie pospala :sorry: My nadal same, planow na dzis zero... chyba nawet nie uda mi sie pomyc okien u Olenki :no: Teraz szaleje jeszcze w pidzamce :-p ja z reszta tez w szlafroku :zawstydzona/y:

Milego dnia :-)
 
Witam i o zdrowie pytam;-):-D U nas nocka w miarę to znaczy jak się położyłam to tylko dwa razy wstałam do Kuby ale wcześniej też chodziłam. Kacper nie mógł zasnąć wczoraj przychodził co chwilę i tak kręcił się w kółko. Rano oczywiście nie chciał wstać do przedszkola. Ja zaraz zmykam na spacerek to znaczy idę bo chcę Kacpra zapisać na tańce i musze zasuwać do Darłówka. Słoneczko za oknem ale zimno jest tylko 5 stopni.Brrrrrrrrrrrr
A co do autka to nie kupiliśmy. Narazie szukamy czegoś w rozsądnej cenie. Obejrzeliśmy ale autko było bardzo zaniedbane. Wiem że można wszystko doprowadzić do porządku, ale ja lubię jak mam cos kupić żeby wyglądąło przyzwoicie. No nie nie to to inne moze sie trafi;-)

Najlepsze życzenia dla Fabianka z okazji 5 urodzinek. Buziaczek od ciotki
 
reklama
Do góry