reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witam:-)

Marysia juz spi,ja z meliska relaksuje sie na bb

dzwonilam do Liluszki,wszystko oki,zartowalysmy sobie do podusi,Liluszka zaraz idzie spac,jutro zabieg 9-10rano,trzymam kciuki
 
Mała pospała 2,5 h, wstała niedawno :eek: ale juz jęczy, m męczy ja kachą i siup do spanka znów ;-) katarek jakby ciut mniejszy, ale zobaczymy w nocy...
dzisiaj dzielnie w chusteczkę sama dmuchała, a potem mnie smyrała usmarkaną chusteczką i mówiła, że to krem :cool2::rofl2:
a ja jak mała zasnie lecę do wyrka, bo ledwo co juz siedzę:sorry:
 
witam ja już po Housie! M lezy i ogląda "zabawy z piłką" czy coś takiego:eek:straszie się hihra! Mała juz grzecznie śpi wiec ja się szykuję na dłuższe leżenie w wannie

Dzięki za wieści od Lilci!!! Trzymam kciukasy, pozdrówcie ją jak któraś bedzie się z nią kontaktowac!

ach jakoś się dziś czuje wyjątkowo zmęczona, bardziej psychicznie niz fizycznie!
 
Hej kobiety!:-)
Dobrusia uwieeeeelbia takie kremiki,co?;-):-)
Mejdia-dluugo Cie nie bylo.Mai sprawy brzuszkowe juz ok,a tamten chlpiec tez-przychodzi do zlobka plastrem na szwach.A rodzice na szczescie nie mieli zadnych pretensji do nas,tylko dziekowali za szybka reakcje z naszej strony:-)
Joasiek-super,ze niemal wszystko poszlo po Waszej mysli:-)A te 3 dni bez Oluni-podziwiam za wytrwalosc:-)

U nas wszystko ok,tylko ja mam znowu chrypke,gardlo mnie boli,kaszle.lecze sie sama,ale nie wiem czy nie obedzie sie bez lekarza.
Milych wieczorkow!
 
Maruda dopiero niedawno spac poszła, ciekawe jaka będzie nocka i jak rano wstanie :confused2:
Majka no to na dobrych rodziców trafiliście, bo zdają sobie sprawę, że nie da rady chodzić z poduszką krok w krok za każdym dzieckiem :sorry:
 
Tak,ciakurat rodzice nie dmuchaja na swoje dzieci,ale fakt,ze tez nie dbaja az tak bardzo (np.jesli chodzi o higiene)....
 
reklama
Witajcie kobitki

Basia, jak kręgosłup, lepiej coś?

Zdrówka dla Natalki i Dobrusi!!!

Maajka, Tobie też zdrówka!!!

Oby z Lilianką było ok, będzie dobrze :tak:

Ula, ja już dawno chodzę zmęczona psychicznie ale fizycznie to tragedia!!! wszyscy mówią, że zbladłam strasznie i mam sińce pod oczami jak menel :szok: nawet dyr mojego Tesco zauważył :szok: jak on widzi to katastrofa ;-)

Swoją drogą dziś był fajny odcinek House'a ale się uśmiałam ;-)
 
Do góry