reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam z rańca z pracy jak zawsze :-D:-D:-D
Daruunia zadzwoń i złóż życzenia a możesz i wysłać drobiazg po fakcie i zwalić na pocztę :-D:-D
Wczoraj był zastój na bb ale dzięki temu wyprasowałam zaległości :-D:-D
2 godziny :szok: prasowałam , a fe
Wnocy to mnie z kolei burza obudziła a nie mała , niestety smok jest be a cycy super
 
reklama
witam i ja :-)

Darunia możesz zadzwonic do mamy i cos pocztą wysłać, mama na pewno się ucieszy, bo nie będzie się spodziewała, że coś dostanie po fakcie ;-) a jak masz jakiś dobrych znajomych w rodzinnym mieście, to możesz poprosić ich,żeby zamówili jakis bukicik z dostawą do domu (a Ty im kaskę przelejesz)...

u nas paskudna nocka, mała starsznie się wieciła i popłakiwała, od 2 do 4 budziła się co chwilkę na picie, koło 4 była rozpalona, zmierzyłam jej tempkę i miała niecałe 38 stopni, rozebrałm ja trochę, przebrałam pampersa i gwiazda usnąc już nie mogła i godzine sie bawiła :sorry2: potem juz odpadła i jakoś 2 godzinki pokimała jeszcze...
no i nie wiem co to, żadne objawy się nie pojawiają... może to trzydniówka:confused: zębolce na pewno, ale chyba nie aż tak :dry:
 
Mata a jak u ciebie ze smokiem ?
Moja odrzuciła smoka parę miesięcy temu , teraz wydawało się że zaskoczy ale to było dlatego że widziała smoka u swojej siostry a jak jej teraz dawałam to nie chce wcale
 
Mata a jak u ciebie ze smokiem ?
Moja odrzuciła smoka parę miesięcy temu , teraz wydawało się że zaskoczy ale to było dlatego że widziała smoka u swojej siostry a jak jej teraz dawałam to nie chce wcale
u nas smok do spania tylko i koszulka, to standard od bardzo dawna, gdyby nie to, to cycki do ziemi by mi juz wisiały, taka mam pijawkę :sorry2:
Basiu obyś miała rację:tak: mała ma juz mniejsza tempke i psoci normalnie;-)
 
To i ja się witam
Nocka przespana,ja czytałam do 3 książki zwariować można.A teraz kawka na miły początek dnia.Wczoraj mój M oznajmił mi że moge wyjść z kumpelą w sobote:szok:.Nie wiem czy coś nie kombinuje bo to aż dziwne
mata-kow
A może Dobrusia ma grype żołądkowa,albo trzydniówka
 
Monika no to widac rozmowa pomogła ;-) jelitówki raczej mała nie ma, bo brzuszek jej nie boli :dry:
Kasiu 19 sie pijawki chyba rodzą :-D przynajmniej będziemy się doskonale rozumieć przy odstawianiu dziewczyn od cyca :baffled:
 
reklama
Do góry