reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja bym się nie zastanawiała , chodzi w końcu o bezpieczeństwo twoje i Maryni , nie wspomnę o twoim kochanym psiaku. Chyba że znasz włąścicieli i jesteś pewna że rozmowa przyniesie efekt
 
reklama
Ja bym się nie zastanawiała , chodzi w końcu o bezpieczeństwo twoje i Maryni , nie wspomnę o twoim kochanym psiaku. Chyba że znasz włąścicieli i jesteś pewna że rozmowa przyniesie efekt

Kasiu masz racje,tylko tak mi szkoda,ze tym psem nie zaiteresuje sie nikt i tak lata bezkarnie,nawet nie wiem kto jest wlascicielem???jak ja zabierze hycel i nie zobacze jej juz nigdy to bede miala wyrzuty sumienia,ze tak zrobilam,bo to bedzie znaczylo,ze jest uspana,kurcze,dziekuje za odp,zastanowie sie do konca tyg,mam w zamiarze przeprowadzic sie wiec moze sie przemecze do momentu zmiany domu
 
Marlenka rozumiem ciebie ale jeśli jest ryzyko że zrobi krzywdę ? tobie albo Mani ? albo psinie ?
najwyraźniej się nikt i tak nim nie interesuje
 
Marlenka rozumiem ciebie ale jeśli jest ryzyko że zrobi krzywdę ? tobie albo Mani ? albo psinie ?
najwyraźniej się nikt i tak nim nie interesuje
no wlasnie:tak:

wiesz Kasiu dzisiaj bylam w schronisku i wyobraz sobie,ze schronisko nie ma oni jednego zwierzaka,ja kiedys tam szukalam pracy tzn tak nieodplatnie jakas pomoc przy karmieniu czy kapieli,a oni mi na to,ze zwierzat tutaj nie ma siedzi jeden pan w recepcji i jest jeden hycel,wszystkie zwierzeta porzucone,bezdomne usypiaja,smutne to...ale ja pamietam,ze ja zalatwialam paszport dla swojej suki w Pl i tam tez bylo schronisko,bylo multum psiakow,kotow,ja nie wiem juz co jest lepsze...echhh

Moja Marysia zasnela,troche marudzila i plakala to pewnie przez to szczepienie,dalam jej calpol
 
Smutne smutne ale masz rację , jak sobie przypomnę Wiolettę V a właściwie jej psy , jak się między sobą rozmnażały , ble ble ble i ten smród .....
 
Marlenko wiem że ciężka decyzja co z tym psem zrobić, ale chyba lepiej teraz sie tym zająć, póki jeszcze nic złego sie nie stało, bo później możesz miec wyrzuty, że nic nie zrobiłaś...

pusto coś dzisiaj...
mała przechodzi dzis sama siebie w marudzeniu, nie wiadomo skąd ta gorączka (na wieczór było prawie 39 stopni...), do tego kupka za kupką (a raczej kupka-kleks-kleks), wieczorem juz prutnęła śluzem i krwią:-( na szczęście ładnie kachę zjadła i mam nadzieję, że jakoś w nocy pośpi... czy zęby mogą aż tak dawać się we znaki?

zaraz mykam do łóżka, bo mąż mnie od nałogowców wyzywa :sorry2::zawstydzona/y:
 
Hej!

Mata mam nadzieje że Dobrusia już dobrze się czuje... kurcze też się zastaniawiam czy to te zęby... hmmm ciężki orzech do zgryzienie, ale mam nadzieje że już bedzie tylko lepiej!

Marlenko rzeczywiście w trudnej sytuacji jesteś, ale liczy sie Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, może spróbuj podpytac na osiedlu czyj ten pies jest, może znajdzie się właściciel...

Nocka u nas nawet ok, spałam jak zabita, taka umęczona byłam.... teraz oczywiście kawka i bb, Bart się bawi, Ł w pracy, zaraz się zbierzemy i pojdziemy na jakies zakupy, bo w domu same pustki ;-) moja mama ma dzisiaj urodziny, chciałam jej wysłac jakis drobiazg, ale zapomniałam, a teraz d... blada :dry:
 
Witam:-)
Mata mam nadzieje,ze Dobrusia ladnie przespala nocke:tak:

Darunia zadzwon do mamy z zyczeniami,napiewno sie ucieszy,a jezeli chodzi o drobiazg to czemu nie,wazne,ze pamietalas i nawet jak mama dostanie prezent po czasie:tak:bedzie mega zadowolona,moja uwielbia takie niespodzianki,czesto wysylam jej jakies zdjecia i wogole o tym nie mowie,a potem jest taka radosc,siedzi i oglada fotki godzinami:tak:

Nocka ladnie przespana,Marysia sie bawi,ja pije kawke,strasznie wieje na dworze,ale nie pada;-)

Milego dnia
 
Dzień dobry kochane,:-)
nocka do dupy Wojtek płakał bardzo,
a jak już go wzięłam do łóżka to wiercił się okropnie
i spać nie mogliśmy z T.:no:, no ale jest już pierwsza czwórka!:happy:

Marlenka
, ja tak sobie myślę, że jeśli ta suka się tak
bezpańsko szwenda to pewnie właściciel ją zostawił:sorry2:.
Kurcze szkoda, że w schronisku usypiają, ale chyba nie ma wyjścia.
Uwierz też by mnie serce bolało, ale jeśli komuś ma stać się krzywda
to jednak lepiej to zgłosić:tak:.

Mata jak Dobrusia?

Daruuunia Marlenka ma dobry pomysł,
można przecież jeszcze coś wysłać,
może nawet zdjęcia przez internet!:blink:

Dziewczyny co taki przestój był wczoraj wieczorem, poniedziałek czy jak?:confused:
 
reklama
Darunia,albo zrob taka wirtualna kartke urodzinowa z zyczeniami wyslij na email,moja mama nie ma kompa wiec jesli zapomne o jakiejs uoczystosci to wysylam po fakcie

Macie racje dziewczyny jezeli chodzi o suke,ja jednak poczekam ten tydzien i jeszcze raz przemysle,echhhh...
 
Do góry