reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dziewczyny a ja wam powiem jakie u mnie pracowite dni się zaczynają. Idę na angielski dwa razy w tygodniu wtorek i piątek( jest za darmo z Unii dla nauczycieli to szkoda nie skorzystać, poza tym męża siostra na stałe mieszka w Londynie i coś się świeci z jej facetem - rodowitym Anglikiem to ja z nowym członkiem rodziny nie będe miała jak pogadac) no... Poza tym Olek angielski raz w tygodniu, Olek basen, Antek basen i z mężem będę chodziła na siłownie i co????nie starczy mi chyba tygodnia!!!!:szok:
Z angielskim masz racje- szkoda nie skorzystac :tak:
Dzieciaki od małego tez dobrze wysyłac na takie zajecia!
A siłowni zazdroszczę- ja narazie biegam ale zamierzam od wrzesnia/pazdziernika gdzies sie wybrac- fitness, areobik- ale taki wzmocniony zebym potem sie zalewała :-D
 
reklama
Dziewczyny mam stracha, bo mała się przeciąga, niedługo pewnie będzie chciała cycaś, a u mnie susza prawie :baffled: jak jutro też tak będzie, to będe już portkami trzęsła :baffled: mała nie umie z butli ciągnąć (avent cos jej też nie podchodzi, ale robiłam dopiero jedno podejście), co ja zrobię, jak w cyckach nic nie będzie, a mała nie będzie chciała nic innego :confused:
Mata posłuchaj wiem to na 100% że tak jest jezeli wydaje ci się że cycuszki nie są pełne tzn puste to tak nie jest uwiez mi zawsze jest mleko w piersiach nawet gdy sa Flaczkowate nie napełnione ja nie mam wcale napełnionych piersi tylko naturalne nie nosze wkładek laktacyjnych bo mi nie potrzebne tak mi sie cycki wyregulowały że nie kapie mleczko a Marika najada sie do syta i naprawde wygladaja tak jak by w nich nic nie było tylko pustka wiec może twoje zaczynaja sie regulować i wytwarzają tyle mleka ile twój skarb potrzebuje
 
Skoro z datami urodzin itp to chyba na zamknięty. W takim razie..tę wykasuję ale za kilka dni żeby została przeczytana.....i proszę slijcie mi na PW..dane których mogę nie znać:

Imię: Afrodyta
Wiek ( Data urodzenia): 24 lata ( ur. 10.10.2010)
Miasto: Ateny
Mąz/partner: Zeus lat 33, 5 lat po slubie( data ślubu)
Dzieci: Amorek, ur 11.09.2000
Zawód: bogini piekności
 
biedroneczko przepraszam jeśli cię uraziłam
Mata u mnie Mikołaj pije z awenta od początku ale kiedyś przeglądałam allegro i znalazłam tam buteleczki ze smoczkiem który był zbliżony kształtem do sutka zdaje mi się że nazywały się lovi ale nie jestem pewna zaraz poszukam ci tego i prześle linka przez gadu
JOLU jestescie wszystkie takie kochane że nie da rady na nikogo sie gniewac :tak: ja naprawde dopiero zaczynam raczkowac na forum i wielkie dzięki dla Madzi że mi w tym pomaga i tak jestem w szoku że mi wychodzi a suwaczki moja przyjaciółka mi załozyła bo do tej pory nie mam pojecia jak to sie robi
 
Moja nie potrafi złapac butelki ani smoka :baffled: będe uparcie próbowała ja nauczyć :tak:
a z ilością mleczka to naprawde u mnie kiepsko. Mała strasznie się wierciła przy karmieniu, to ją odstawiłam, ściskam pierś, a tam ledwo kropelka poleciała (a zazwyczaj nawet z flaczka wyciskam niezłe fontanny :szok:), no to przystawiam do drugiej i ciągnie spokojnie, jednak jak ją po jedzonku odstawiłam, to i w drugiej ledwo kilka kropli poleciało :baffled:

nie skłamałam nie lovi tylko Tommee Tippee :tak:Mata linka przesłałam Ci już na gadu

Jolu dziękuję, ale tt to u nas całkiem porażka. Kupiłam 2 butle, 2 smoczki a mała ma to głęboko ;-)
mam nadzieje, że to tylko skok wzrostowy i jutro będzie ok :dry:
 
Ostatnia edycja:
JOLU jestescie wszystkie takie kochane że nie da rady na nikogo sie gniewac :tak: ja naprawde dopiero zaczynam raczkowac na forum i wielkie dzięki dla Madzi że mi w tym pomaga i tak jestem w szoku że mi wychodzi a suwaczki moja przyjaciółka mi załozyła bo do tej pory nie mam pojecia jak to sie robi
Biedroneczka dasz radę szybko się wszystkiego nauczysz a zreszto nasza Pani Prezes nam zawsze pomaga :-D
 
Dziewczynki zyczę miłego wieczorku- ja uciekam spac, Bartek chyba zasnął w końcu :-)
Magdziarko to rozumiem ze jutro Ty bedziesz bezsilna jesli Twój m wraca dzisiaj ;-):-)
Do jutra dziewczynki!
 
reklama
Do góry