reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
no nie wiem - często gęsto terminy sa źle wyliczone i dlatego są porody po terminie. Przecież mówi się że dwa tygodnie w przód i w tył to jeszcze w terminie. Ja urodziłam 11 dni po terminie z ostaniej @ i fakt faktem że mała była przenoszona bo nie miała ani grama mazi płodowej i rączki i nóżki miala takie pomarszczone - taką "skóre praczki" ale wody były czyste i dostała od razu 10 punktów a szyjka ewidentnie była niegotowa do porodu - bo skoro na koniec 42 tygodnia nie miałam nawet takiej szyjki jak teraz w 38 to coś tu nie gra. Zresztą orynator nawet mówił ze ta moja szyjka wyglada na 38 tydzień u pierworódki. Wg mnie to była wina przesycenia organizmu progesteronem ale to moja taka prywatna teoria.
Ja nie wiem ile teraz mi pozwolą łazić po terminie. Myślę ze jak wybije 30 czerwiec to sama zacznę jeczec o wywołanie bo tak jak pisałam wczesniej zaczeło mi juz byc ŹLE, nawet bardzo i najchętniej bym się już pisała na najblizsze dni.

PS. Mam schizy od wczoraj ze mój lekarz mnie okłamał i wcale tam nie mam żadnego rozwarcia. Czy nie uważacie ze jestem nienormalna????:szok:
 
Daruuunia wróciła do swojego mieszkania porządek po remoncie robić. Ostatnio jak miała remont, to robotnicy źle zabezpieczyli komputer i nie miała dłużej internetu, może teraz jest podobnie:confused:
 
PS. Mam schizy od wczoraj ze mój lekarz mnie okłamał i wcale tam nie mam żadnego rozwarcia. Czy nie uważacie ze jestem nienormalna????:szok:

Głuszku, spokojnie, lekarz na pewno Cię nie okłamał, a to, że masz już jakieś rozwarcie, to chyba dobrze, bo powinno szybciej pójść :tak: no i może wcale nie przenoszisz, a urodzisz przed terminem ;-)
 
reklama
Do góry