reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dziewczyny zgrbniutkie domki dla maluszków :tak::-)

Chyba trzeba łapać za aparat, żeby mieć fotkę największego brzuszka, bo jak zaczną się bóle, raczej nie będę pamiętała, żeby zdjęcie zrobić :-D
 
reklama
Ja juz nie mogę się doczekać dzidziusia!!!Do 6 miesiąca nikt mi nie chciał uwierzyć,że jestem w ciąży!!!:-)
 

Załączniki

  • PIC_0224.JPG
    PIC_0224.JPG
    26,7 KB · Wyświetleń: 28
  • PIC_0291.JPG
    PIC_0291.JPG
    20,1 KB · Wyświetleń: 27
Magdziarka ja panikuję gdzieś od dwóch dni, że poród już za mną łazi. Z jednej strony już bym chciała, z drugiej - nie jestem chyba na to jeszcze przygotowana. Dobija mnie ten bałagan remontowy, brak podstawowych rzeczy dla maluszka... gdybym teraz urodziła, to mąż nie zdążyłby ogarnąć domu, żeby było mniej "remontowo", więc deprecha po powrocie ze szpitala gwarantowana :-(

Ehhhhh, mam nadzieję, że maluszki grzeczne bedą i posłuchają rodziców :sorry2:
 
reklama
Ja dziś wstałam i się od razu musiałam położyć .Moja nieszczęsna rwa dała o sobie mocniej z rana znać i nie mogłam wcale stanąć na jedną nogę . Mała nie poszła do przedszkola i leżałyśmy prawie do 10 -tej. Jakoś mi trochę przeszło i w końcu wstałam, zrobiłam już zakupki ale dziś to raczej będę odpoczywać :-)
 
Do góry