reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Darunia brzuszek ładniutki i zgrabniutki. A włoski o Matko jak ja Ci zazdroszczę tych loków.:tak::tak::tak::tak:

Magdalenkakol brzucho pokażny. ale przynajmniej ma maluszek miejsce do brykania

A teraz ja wklejam swoje zdjęcie z dzisiaj. Mam nadzieję że to już ostatni raz;-):-D

 
reklama
no dobra u mnie wczoraj wieczorem znowu kilka skurczbyków i dalsza częsć czopa wyleciała - tak sądzę bo takie długie gluty to były (sory za opis) - ale było tego mało - dziś nic nie leci tylko lekkie skurczybyczki od rana - tak średnio co 15-20 minut. Ale jakos nie widzi mi sie to na poród. Mały wczoraj to jakby mi całym cieżarem zaczął napierać na szyjke - no i chyba brzuch mi juz opadł maksymalnie bo nie mogę siedzieć normalnie jak jeszcze parę dni temu tylko w rozkroku jak żul jakiś. Módlcie się żeby mnie absolutnie nie zebrało do soboty.
Zaczełam się teraz zastanawiać że termin z usg mi wychodzi od pierwszego usg na 10-14 czerwca - jakoś nie przewiązywałam to tego wagi bo mały jest przecież duży! Ale kurcze jeśli faktycznie zaszłam w ciązę wczesniej - chociaz to nie możliwe żebym zaszała zaraz po miesiaczce?
 
Głuszku,bardzo mozliwe że zaszłaś w ciąże zaraz po okresie, wszystko mogło się na to zebrać, np: cały cylk owulacyjny przesunął się Tobiie bo były stresy etc...etc...
u mnie własnie tak było, mam krótkie cykle,i innej możliwości nie było niz ja podaję :-):-) noi począł się mały szkrabik:happy:,
naprawdę wszystko jest możliwe, a najlepiej sama wiesz kiedy to mogło się stać:tak:
a ha dzisiaj byłam zrobić wyniki, włącznie z układem krzepnięcia, trzymajcie kciuki zeby było dobrze:tak:
 
Darunia jak Aniołek wyglądasz w tych loczkach:-):-)
Magdalenakol wielkościowo mam podobny brzusio do Twojego, nasze maluszki majs gdzie brykać:-D:-D:-D bardzo ładny apartament;-)
Agusia jaki masz fajowy pępek:-D:-D:-D i tylko pozazdrościć, że Tobie nic w boczki nie poszło:tak::tak::tak:
 
Dzień dobry, najpierw się przywitam po krótkiej nieobecności:tak::tak::tak:
ULA SUPER, OGROMNE GRATULACJE
Wszystkim Joasiom składam naj naj naj.... serdeczniejsze życzenia z okazji ich świeta, a szczególnie im życzę naj, naj, naj.......szybszego, bezbolesnego porodu:tak::tak::-):-D:rofl2:
Wczoraj to się uśmiałam z mojego M:-D:-D, mówię do niego aby podotykał mojego brzuszka bo to ostatni raz, a on do mnie rzecze: chyba żartujesz:szok::szok::szok::szok:
a teraz zaczynam czytać zaległości
 
Ula Serdeczne gratulacje dla Ciebie i Twojej kruszynki. Lepszego prezentu na Dzień Matki nie mogłaś dostać :tak::-):-):-)

Magdziarka może Antoś będzie tak samo grzeczny i posłucha rodziców jak Zuzia Uli, która urodziła się kilka dni po powrocie tatusia :sorry2:
 
Witam Wszystkie obecne i przyszłe mamy.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji naszego świeta,
Ja jestem mamą 5 letniego dawidka i wczerwcu spodziewam sie drugiego maluszka
:-)
 
reklama
Aniknulka, Ania trzymam kciuki za badania :-):-):-)

Głuszku mam nadzieję, że uda Ci się wytrzymać do soboty :tak:

Ja dzisiaj chcę zrobić listę co jeszcze trzeba kupić, no i oczywiście instrukcję dla męża, co ma zrobić jak będę w szpitalu:-D
 
Do góry