reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Magdziarko dzięki za przepis. :-)

Aniknulko ja wczoraj swojemu zrobiłam głupi kawał:zawstydzona/y: I mężulo obraził się na mnie. Nastraszyłam go że odeszły mi wody:zawstydzona/y:
 
Wiecie co? trudno mi usiedzieć na 4 literach - tyle bym jeszcze zrobiła...
Jak Jackowi napiszę listę, to mi połowy rzeczy nie kupi - tak było ostatnio...
 
Nooo ! Laleczka jest duża i rośnie :-)
ja od dawna mam przeczicie, że to się na 4 kg nie skończy, bo tatuś nie jest malutki ( 194 cm ). Ale jakoś muszę dać radę, chociażdzisiaj kręgosłup odmuwił mi prawie posłuszeństwa, po 15 min. spaceru.
 
Ja na weekendy jestem sama moj R PRACUJE DO 2-2:30 tak wiec jestem na forum do bolu,co za raj jednym okiem na forum a drugim ogladam euro wizje:-)
 
to ja uciekam powoli do łóżeczka... :) bo oczka już powoli się zamykają i wszystkie bóle dają w kość... Dobrej nocki!!!
 
ja powoli zmykam;
nie dość,że już mi puchną parówkowe paluchy i ciężko mi pisać - do tego jeszcze idę wywiesić pranko.
Trzymajcie się ciepło i do jutra
 
Wcale się nie dziwie że trudno Ci usiedzieć na 4 literach.:-)
Ja też mam tyle planów i tyle bym chciała zrobić. I zwykle na planach się tylko kończy, bo zaczynają boleć plecy i brzuch robi się jak kamień.
Moje porządki kończą się na jeszcze większym bałaganie.:zawstydzona/y:

A co do podróży to ja się boję wyjeżdżać gdzieś daleko. Jeżdżę tylko do miasta na zakupy albo do lekarza.
 
reklama
Do góry