reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
ja narazie mam spokuj ze zgagą uff :-) ale biodra i krzyż czasem bolą :crazy: ten moj maluszek to niespokojny ze hoho caly czas baraszkuje i chyba chce szybciej wyjsc na swiat :tak: w poniedziałek miałam badania i jest oki z maluszkiem i ze mną. Ostatnio ogladałam program na tvn style o kobietach w ostatnich 3 miesiacach ciązy i tam mowią bardzo ciekawe rzeczy np. jak uniknąć rozcięcia lub popękania przy porodzie :-) pomaga częste cwiczenie mięśni krocza np. przerwy w siusianiu, i rozne sposoby rozchlania i złaczania nóg, no i tez smarowanie krocza oliwką dla dzieci zeby zwilżyc skore by była rozciągliwa :tak: zamierzam tak cwiczyc, nie chce isc do szkoly rodzenia wiec sama bede codziennie cwiczyła z radami cioci ktora jest położną :tak::-):tak::-):tak:
 
reklama
Dziewczyny czy szkola rodzenia jest konieczna ? :nerd: bo ja sie zastanawiam czy powinnam sie zapisac czy wystarczy to ze sama bede codziennie cwiczyla w domku za radami moje ciotki ktora jest położną. :blink:
 
Nie ma to jak ciotka - położna:-D:tak:Taka prywatna i osobista.Zrób tak jak czujesz? co jest Ci potrzebna...żebyś czuła się spokojna . Ale w szkole rodzenia może być fajnie inne dziewczyny taka towarzyska atmosferka.
Ja nie chodzę, bo to moja druga ciąża.Ale mam zamiar z tą namierzona położną spotkać się ze dwa razy i pogadać o porodzie;-)
 
prodigious jesli to twoja pierwsza ciaza to szkole bardzo ci polecam.szczegolnie dobre sa te przyszpitalne(poznajesz personel, sam szpital dzieki czemu nie bedziesz czula sie zbyt obco w trakcie i po porodzie).w szkole rodz. nie tylko cwiczysz a dowiadujesz sie wielu cennych rad fakt faktem od poloznych(cicia pewnie bardziej kompetentna;-)) ale ta atmosfera wokol pelno brzuchatek tak jak ty :tak: bynajmniej polecam bardzo:tak:
ja spodziewam sie drugiej dzidzi i tym razem ze szkola dalam sobie spokoj.


darunia
porozmawiaj z ginem o szkole:tak:
 
Joas duzo zdrowka!!

odnosnie porodu tez mam jakies przeczucie ze moje dziecie bedzie bardziej majowe niz czerwcowe :sorry2:
synka urodzilam w 37 tc mam jednak nadzieje ze drugie baby nie wyjdzie szybciej:szok:
 
Ja jednak raczej zostane w domku przy wersji cwiczen zleconych przec ciocie :tak: O porodzie mam duzo zrodel wiec mozna wiedziec sporo :-)
po za tym zawsze przed wizytą u ginki siedze w rejestracji i rozmawiam z pielegniarka i położna ktore tam siedza wiec one mowia mi tez duzo i doradzaja :tak:
mysle ze do porodu bede bd dobrze przygotowana bo jeszcze moge zawsze potpytac tez was na forum :-)
 
reklama
Do góry