reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Ja czułam wczoraj po dłuższej podróży samochodem jakby coś mnie tam od środka łaskotało. Tak jakby ktoś do kubka przez słomkę wpuszczał powietrze. Czyżby to pierwsze ruchy maleństwa? Któraś z Was miała podobne uczucie? Bo nie wiem czy nie jestem z powodu wyczekiwania na ruchy dziecka przewrazliwiona:sorry2:
 
A ja mam takie pytanko, a właściwie problem:-(
Od kilku dni męczą mnie straszne bóle w okolicy gdzie nogi łączą się z d... ;-) nie wiem czy to biodra czy miednica, ale efekt jest taki, że ledwo się ruszam i mam problemy ze wstawaniem z łóżka. Też macie takie bóle? Nie wiem czy alarmować lekarza, żebym na hipochondryczkę nie wyszła:sorry2: a Was to wiem, że zawsze można się poradzić:tak:
 
witam :)
przepraszam, ze troche zmienie temat, ale chcialam sie przywitac i pochwalic ze moja fasolka przyjdzie na swiat 19 czerwca :) chetnie do Was dołącze zeby sie podzielic i moimi ciążowymi przeżyciami :)

pozdrawiam serdecznie
 
Nie wiem czy mówimy o tym samym, ale ja od kilku tygodni (chyba od połowy grudnia) mam problemy ze stawami biodrowymi - zwłaszcza, jak dłużej siedzę, to po wstaniu chodzę jak Robocop (określenie mojego męża) ;-) Konsultowałam to z moim lekarzem, bo bóle dosyć często się powtarzają - w nocy to właściwie codziennie; gdy przewracam się na drugi bok, to aż jęczę z bólu. Mój lekarz twierdzi, że to jest związane ze wzrostem macicy i mięknięciem wiązadeł, które mają to umożliwić - mam się nie martwić.
Ale co do samopoczucia, to mnie jeszcze od kilku dni męczą straszne zawroty głowy - chwilami boję się, że się przewrócę, muszę usiąść i odpocząć chwilę... Czytałam w "W oczekiwaniu na dziecko", że to się może zdarzać - chyba to "kara" za to, że przez cały pierwszy trymestr bardzo dobrze się czułam ;-)
 
Hej dziewczyny, ja też niestety mam te same dalogliwości- ból od kości ogonowej aż do bioder. W poprzedniej ciąży było tak samo ale zaczęło się później w 7 miesiącu a teraz już od połowy czwartego.:-( Pomaga masaż w wykonaniu męża ciepłymi dłońmi.;-)Pozdrawiam
 
reklama
Ja miałam w poprzedniej ciąży jakiś ucisk rwy kulszowej ale nie pamiętam dokładnie w którym mscu mnie bolało ale przekręcałam się z boku na bok pół godziny do kibelka to zanim doszłam to prawie po drodze potrzeb nie załatwiłam a najgorsze było schodzenie po schodach. Jedna wizyta u gina , dał jakieś proszki i 2 tygodnie zwolnienia i przeszło ale czułam się jakbym była w ciele 80 -latki
 
Do góry