reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
agacina . Ja tez mam zawroty głowy ale dzisiaj pomyslałam, że chyba za mało czsu spędzam na świeżym powietrzu i jestem niedotleniona. :-)
 
mnie dzisiaj zawroty głowy dopadły pod koniec godzinnego spaceru z psem nad morzem, więc w moim przypadku to chyba nie jest niedotlenienie.. Ale na pewno codzienne spacerki to bardzo dobry nawyk dla przyszłej mamusi :-)
 
Witajcie o "poranku" :-) - ja mam zawroty głowy jak zbyt długo stoję :baffled: - strasznie to nieprzyjemne, bo nie zawsze mogę usiąść :sorry2:

co do bóli różnego rodzaju - to boli mnie spojenie i pachwiny - w poprzedniej ciąży bolało mnie tak w 8 miesiącu,więc teraz jestem w lekkim (negatywnym) szoku :szok: - ale doktor mówi,że szyjka ok i mam dużo odpoczywać :baffled:
 
cześć dziewczyny . pozdrawiam was serdecznie. mam małe pytanie - macie może skurcze żołądka takie ,żę się zwijacie z bólu:no:.mnie dopadają takie skurcze wieczorem i wtedy nie mogę nawet kroku zrobić poradżcie mi co mam zrobić trzymie mnie to już 3 dzień ,a przez cały dzień czuję się super .ktoś mi powiedział , że to normalne w ciąży ,bo brzuszek naciska na żołądek. piszcie co wiecie na ten temat.trzy dni temu miałam badania i wszystko wyszło ok
 
Dzięki za pocieszenie, że nie tylko ja sie tak męczę z biodrami. ;-) Ale jeszcze nigdy mnie tak stawy nie bolały więc zaczęłam panikować.
Ja też czytałam, że to takie bóle pojawiają się w 6-7 miesiącu, a ja jestem dopiero w połowie 4:szok:
przy najbliższej wizycie spytam sie ginki czy można temu jakoś zaradzić, bo jak jeszcze trochę urosnie mi brzuszek to nie będę w stanie sama się podnieść z łóżka:no:
 
Witaj Socharek wśród nas :-)
jagoda;
no i nie wiem co Tobie poradzić - nigdzie o tym nie słyszałam ani nie czytałam :-(
a może to po prostu duuuże wzdęcia - miałam coś takiego parę razy i nie dawało się z tym żyć :szok: wtedy lekarz polecił no-spę.
W razie wątpliwości zawsze lepiej skontaktować się z doktorkiem
 
reklama
ja wczoraj jak się obusziłam i trzymałam rece na brzuchu to wydaje mi się, że poczułam swoje Dziecko. Myślę, że to było to ponieważ nie był to raczej mój pulsujący brzuch.
Wczoraj byłam też na imprezce gdzie była muza na żywo i tak rąbali,że aż mi bembenki mało nie popękały :szok: no i jak przyszłam do domu znowu łapki na brzuch i znowu to poczułam. Mam nadzieję, że to Dzidzia.
Od czasu do czasu wydaje mi się, że czuję nieśmiałe ruchy - mam nadzieję, że to są ruchy Malucha.
No w sumie ja nie u siebie nie porównałabym to do trzepotania skrzydeł motyla tylko do rybki, która wynurza się z wody i zaraz hop pod wodę :-D
 
Do góry