reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Czesc!
Pogoda dzisiaj okropna,także musimy o siebie dbac bo inaczej sie przeziebimy albo jeszcze cos gorszego...
Dzisiaj doszły spodnie ciazowe z allegro,sa super,mają taki pas na brzuch.Ogólnie to są moje pierwsze spodnie kupowane bez przymiarki ale sie nie zawiodłam.
Pozdrawiam.
 
reklama
Witam wszystkie czerwcowe mamusie ja tez mam wyznaczony porud na 26 czerwca :-) tak sie bardzo ciesze z mojego maleństwa w srode ide do lekaza zobaczyc czy wszystko jest dobrze no moze juz usłysze serduszko to mało prawdopodobne ale mozliwe jestem w 11tygodniu :) w 9 tygodniu widziałam moje maleństwo i serduszko kture pięknie bije :) jak zobaczyłam to az mi łzy same poleciały pierwszy raz w zyciu miała łzy szczęscia :) pozdrawiam wszystkie mamusie :):-)
 
hej Monika milo ze jeszcze jedna czerwcowa mama do nas dołączyła . ja tez jestem w 11 tygodniu tylko rozwiazamnie mam o dzien wczesniej :-)
 
Witam, 14tc:) w sumie hurrra , ale od dwóch dni boli mnie część lędźwiowa kręgosłupa, aż chwilami rwie i prawe biodro:confused: nie wiem co brać zeby to załagodzić i skąd ten ból :(
 
Kurcze, mnie czasem łupnie w krzyżu jak się schylam, ale szybko przechodzi , nie wiem jak pomóc, kiedy boli nienośnie...:-(
Mnie się coś dziwnego dzieje- nie chce mi się jeść, normalnie nie mam apetytu, łapię się nawet na tym, że głodna łażę pół dnia, ale akt jedzenia mnie wcale nie interesuje. Do tej pory jadłam na potęgę, a od kilku dni- nie mam ochoty na nic. Rozsądek mnie ratuje przed zagłodeniem:happy2:. Ale dziś rano obudziłam się tak głodna, że zaczęłam od naleśnika z syropem klonowym. Myślałam, że w ciąży humor skacze, a nie apetyt..
 
Mnie tez cos lupie w kregoslupie ale to chyba od lezenia... :)
co do apetetu to tez u mnie roznie bywalo raz go nie mialam pozniej wrecz wilcze napday a teraz juz jem z umiarem nie mam napadow wilczego aptetytu ale i na brak nie moge narzekac.
 
reklama
Przeczytałam na forum ze dobre na problemy zołądkowe jest dieta wysoko warzywna. Pirewszy raz o niej słyszę na czym polega, gdzie mogłabym o tym przeczytać. Piję siemię lniane ale pomagało to przez 2 dni i znów daje o sobie znać. Dostaje szału juz przez ten żołądek:wściekła/y:
 
Do góry