reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Alize to mam tak samo jak ty 109 :szok: niedawno miałam 103 (miesiąc temu) no a waga 10,5 na plusie ale po dzisiejszym dniu to chyba 11 (cały dzień cały czas coś jem)
 
reklama
Magdziarka, ja też się pobeczałam...fantastyczne filmiki, zwłaszcza ostatni...już niedługo my zobaczymy nasze Maleństwa :tak: Już chciałabym mieć swoją Maleńką na rękach:-)
 
Liliana piękny balonik. Też nie mam pojęcia gdzie ukrywasz te kg. Ja przytyłam na razie 7kg. Muszę zrobić zdjęcie brzusia, mąż obiecał, że porozgląda się w końcu za aparatem, bo niedługo będzie baaardzo potrzebny.
 
Z tymi terminami, to rzeczywiście różnie bywa...moja kuzynka miała rodzić za 14 dni, a wczoraj urodziła zdrową córeczkę, tylko troszkę malutką - 3200g, bo jej pierworodny miał 4700g! Najważniejsze, że się dobrze czują obie. A swoją drogą, trzeba będzie w końcu zrobić szpitalne zakupy, a ja nawet porządnej torby do szpitala nie mam:szok:.
 
Fakt świetne filmiki, można jeszcze tam parę ciekawych znaleźć. Szkoda ,że swoich nie możemy tak podejrzeć na co dzień:-)
 
reklama
Oj ja dziś wyjątkowo dużo też siedzę , robie porządki w kompie i miejsce na zdjątka małego malucha bo załadowany strasznie ten mój komp.
 
Do góry