reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
No, no , no Joasiu w końcu doczekałyśmy się zdjęcia Twojego brzuszka. Dziękujemy. A brzuszek ładniutki:tak::tak::tak:i zgrabniutki:-)

Liliana Twój brzusio też śliczny.
Gratuluję dziewczyny ładnych domków

Ja właśnie zmierzyłam swój obwód:-D i mam 104 cm, a kilogramów na plusie do wczoraj 14
 
reklama
Joaś oby Marcinek szybciutko wyzdrowiał, tego Ci życzę z całego serca:tak::tak::tak:

Magdziarko super filmiki. Rozbawiłaś także mnie, od razu człowiek inaczej się czuje jak humor sobie poprawi, bo przy tej pogodzie......:-:)-:)-:)-(

Mamoociku dołączam się do życzeń. Spóźnione ale szczere:tak::tak::tak::tak:

A ja dzisiaj jak wróciłam rano po odprowadzeniu młodego do przedszkola, zajrzałam do Was i po chwili tak mnie spanie zmogło, że położyłam się i spałam jak zabita 2godz. Nie pamiętam kiedy zasnęłam w dzień (nie licząc początku ciąży) Ale wstałam jak nowo narodzona. Jakieś chyba wiosenne przesilenie, albo ta pogoda taka rozleniwiająca jest
 
Joasia - ucałuj Marcinka :-) Dużo zdrówka jemu życzę.
magdziarko;
filmiki super :-) mi trochę cięzko je się ogląda na laptoku ponieważ ten internet jakiś taki wolny..
agusia;
ja też dzisiaj spałam ale tylko godzinkę ponieważ obudził mnie telefon
 
a ja z niecierpliwością czekam na ten swoj niemiecki specyfik - ma być do odebrania o 17.30 - normalnie już ledwo chodzę do wc tak mnie wszystko ciągnie :-( nawet no spa nie pomaga
 
a mój Jacek miał 11 lat :-D :-D:-D z wiekiem ta granica się zaciera..


przed chwila słyszałam, że jakiejś babce podczas cesarki zaszyto w brzuchu chustę i tak chodziła z bolem brzucha. W momencie gdy schudła 20 kg łaskawie zrobili jej prześwietlenie i wyszło szydło z worka :szok:
 
Dziewczyny dużo zdrówka Wam życzę i waszym rodzinkom:tak::tak::tak::tak:
Alergia to paskudztwo niestety. Najgorzej jak dopada dzieciaczki.
Joanna25 uważaj na siebie i dzidziulkę. Kładź sie do łóżeczka i odpoczywaj:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry