reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam Was serdecznie :-) ja dzisiaj obudziłam sie przed 5, u mnie także rozpoczeły się się skurcze przepowiadające:baffled: w piatek bede miała odczyt KTG hehe, może okarzę się, że dzidzia chce szybciej poznać świat. Nie ukrywam, ze 37 tc byłby najodpowiedniejszy :tak:na rozwiązanie- oczywiście dla mnie :sorry2:
 
reklama
mi wody odeszły po kąpieli:tak: wiec ciepła kąpiel też pomaga:-)
gdzieś czytałam że od 38 tc można pić napar z liści malin podobno przyspiesza:sorry2:
 
Dziewczyny - ale hurtowo poszłyście do ginków :-D Gratuluję udanych wizytek :-)
a u mnie wczoraj była położna i diostałam zastrzyk z kaprogestu (progesteron) ponieważ brzuch strasznie się napinał i do tego jeszcze okropnie mnie wszystko ciągneło...
Do tego mam brać jeszcze lek Partusisten - dośtępny jest w Niemczech - na szczęście mamy tam kilka km. Ten lek jest coś na wzór fenoterolu, z tym że nie ma takiego negatywnego oddziaływania
 
To ja też już mam zupkę ugotowaną. Póżniej tylko łososia do piekarnika na chwilkę wstawiawiam i obiadek dokończony!!!! U mnie pogoda beznadziejna i nie sprzyja dobremu samopoczuciu.
 
azile;
u mnie taka pogoda panuje już od jesieni 2007 :szok: jak tu można mieć dobre samopoczucie...
Spóźnione życzonka dla Mamoocika - duuuużo miłości i radości :-)

a ja przez to leżenie - robię się coraz bardziej nieznośna dla otoczenia :-(
 
A to zwracam koleżankom honor....pracowite kobietki. Ja nie gotuję..dzisiaj zrobie na szybko jajo sadzone młode ziemniaczki i mizerię..Też od rana jestem na nogach - zaprowadziliśmy auto do mechanika..na szczęście jutro będzie gotowa a najpóxniej w poniedziałek..
 
z tymi skurczami jest dziwnie:dry:, ja pierwszych skurczy (bardzo mocnych zresztą) dostałam w skończonym 36 tyd, babka jak robiła ktg to kazała mojej koleżance, która była ze mną wrócic sie po torbe do akademika, a przyszedł lekarz zbadał, stwierdził ze rozwarcie nie idzie i odesłał, kazał brać tylko relanium i nospę, jak do rana nie przejdzie to wrócic:baffled::baffled:
a rano jak ręką odjął,
suma sumarum urodziłam po terminie i jeszcze miałam wywoływany poród bo: wys cśnienie, obrzeki, etc....i na dodatek zakończył sie kleszczowo, czasami mam wrażenie, że jak dzidzia chce juz być na tym świecie(a jest dobry czas) to nie ma co na siłę przedłużać, nie wiem czy się ze mną zgadzacie:nerd:
 
Dziewczyny jesteście niemożliwe! Jak Was czytam to podziwiam, że wstajecie rano, robicie zakupki itd. Ja wyszykowałam mojego synusia do babci. Zaraz biorę się za zrobienie miejsca w sypialni bo od dzisiaj zaczyna się remont. Wymysliłam sobie zmianę kolorystyki w całej sypialni. Z malinowego na magnoliowy połączony z orzechem włoskim ;-), roletki juz wymienione, posciel i narzuta juz kupiona.
 
reklama
ale skąd sa te paskudne kaszle???????????:baffled::baffled::baffled:
Madziarka 3 miesiące?????:baffled: ja myśłałam ze po miesiącu sie wykończę, a mój M zwalił wszystko na żłobek:crazy:
 
Do góry