reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
renata1111
Pytałaś się o diete wysoko warzywną to po prostu zdrowa dieta. Je się dziennie ok 700 gr warzyw z tego może być 300 gr owoców i nie zawiele mięsa. Najlepiej mięso na obiad a reszta posiłków z warzyw .No i dużo ryżu kasz i płatków. Pomaga bardzo .
 
dziewczynay ale mialm dzis dziwny przypadek wczoraj gotowalam sos pomidorowy z pulpetami i jadlam go i był ok a dzis weszlam do kuchni zeby podgrzac go męzowi zeby sobie zjadl i niestety nie dałam rady bo pachniał juz nie ładnie podobno tak samo jak wczoraj ale juz dzis dla mnie pachnial nie ładnie i niestety zamiast kuchni odwiedzialam łazienkę i wlasnie tego nie rozumiem dlaczego wczoraj bylo dobrze a dzis juz nie :confused: czy ktoras z was miała cos takiego bo troche to dziwne:confused:
 
Jola ja rano corce grzalam mleko i byklo ok a wieczorem juz odwiedzilam kibelek... tak samo z twarozkiem jadlam i bylo ok pozniej nagle po twarozku odwiedzalam lazienke.. Niestety my kobiety w ciazy mamy bardzo wyczulony wech i smak i to pewnie przez to.
 
Jolunia - ja mam tak często - coś co jest dobre i świeże - potrafi mi za przeproszeniem śmierdzieć, czy też smak mieć jakiś nie taki - chociaż dla innych jest jak najbardziej oki. Potwierdzam to co Napisała magdalenkakol :-)
Jolusia - co do suwaka, ja też długo nie mogłam go wstawić - pomocne mi były rady w ,,ciąża, poród, połóg'' - jak wstawić suwaczek. Chciałabym wstawić drugi ale nie potrafię :-(
 
reklama
Do góry