reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ale smakolyki mniam mniam:-D

A ja uslyszalam dzis w radiu za maja zwiekszyc urlop macierzynski do 26 tygodni i chorobowe dla kobiet w ciazy do 270 dni. Moze sie uda ze nas obejmie:-)
 
reklama
Polecam sałatkę typu gyros. Pierś z kurczaka kroimi w kostkę i doprawiamy przyprawą gyros z odrobiną oleju. Zostawiamy na ok. 1 godz. Później smażymy mięsko w międzyczasie kroimy kapustę pekińską, ogórek zielony (lub konserwowy), czerwoną paprykę - w kostkę. W kubeczku mieszamy majonez z ketchupem. I układamy warstwowo w salaterce: pekinkę, majonez z ketchupem, ogórek, paprykę, mięsko, jeśli ktoś lubi to między warzywkami można dodać cebulę (ja ostatnio nie przepadam).
Smacznego :-)
 
A ja uslyszalam dzis w radiu za maja zwiekszyc urlop macierzynski do 26 tygodni i chorobowe dla kobiet w ciazy do 270 dni. Moze sie uda ze nas obejmie:-)[/quote]

Byłoby fajnie ale zanim się ruszą ...
 
To nam się dziewczynki z chłopcami w końcu zrównują ;-) Jeszcze raz gratulacje wszystkim mamusiom poinformowanym o płci maleństw :-)
 
reklama
Do góry