reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dziękuję za te słowa. Ciesze się, że mogę się zkimś podzielić swoimi wątpliwościami.
Teraz szukam sobie suwaczka ponieważ bardzo podobają mi się Wasze.
Pozdrawiam
 
reklama
magdziarko;
Ja już dawno dziwiłam się, że można umieścić takie zdjęcia :szok: to nie znaczy, że jesteśmy pruderyjne tak sądząc, tylko, że nie powinno się przekraczą pewnych granic - granic dobrego smaku... Współczuję Dziecku...
 
ja rodziłam na rodzinnym i faktyczine było ok :-); na ogólnym byłam tylko z tej drugiej strony (na praktykach), więc trudno mi się wypowiedzieć...

kolejną rzeczą jaką można zarzucić to małe zainteresowanie personelu już na oddziale - jak nie zapytasz to mało kto jest chętny aby sam z siebie coś pomóc; mi to nie przeszkadzało, bo byłam "samowystarczalna" ale myslę,że to może być problem :(

ale fajna tam jest p. Małgosia - laktacyjna, zawsze pomoże, poradzi :-)
 
Kasiu
;już chyba w pełni się przekonałam, że to wpływ pogody ponieważ więcej Kobietek pisało na innych wątkach, że Dzidzie jakieś spokojne :-)
 
Mi zawsze pomagał apap zatoki - ale nie wiem czy można w ciąży?
a skąd ta pewnośc , że to zatoki. ja zawsze robiłam RTG(ale w ciąży też nie wolno) i najczęsciej leczyłam sie lampami. A potem przy małej infekcji zatok własnie apap...
 
reklama
Aj Madziu bo to nie pierwszy raz juz tak mam wczesniej leczylam sie teraflu zatoki super sprawa ale w ciąży wlasnie nie bardzo mozna to brać a tak mi bardzo to dokucza ze nie moge wytrzymać :-(
 
Do góry