reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
A najlepsze jest to, że ten szpital uchodzi w okolicy jako jeden z lepszych :szok: może chodzi o etetykę, bo przeszedł nie dawno remont. Ja i tak zdecydowałam się rodzić w starym nie remontowanym szpitalu, ale za to z dobrymi lekarzami :tak:
 
Julio, dziękuję za rady uczuleniowe. Jak przyjdzie pora na katar, to spróbuję ten nossaler. Fajnie masz, że choć na jakiś czas Ci uczulenie minęło. Ja też na to liczyłam... i nic.:-)
 
Piszecie o stawianiu brzucha a ja nie bardzo wiem o co chodzi:baffled:. Chyba nic inego nie czuję oprócz kopniaków ;-) to stawianie się brzucha przechodzi każda kobieta w ciąży?
Martusia znalazłam coś takiego. Sama nie umiem odpowiedzieć na twopje pytanie czy ma to każda z Nas. Wytłuściłam słowo mogą, co oznacza, że chyba nie musi tak byc.

W prawidłowo przebiegającej ciąży bóle brzucha nie powinny występować. Trzeba jednak wiedzieć, że przez cały ten okres kobiety mogą odczuwać skurcze macicy, które często (zwłaszcza pod koniec ciąży) oceniają to jako "stawianie się macicy" lub "okresowe twardnienie brzucha". Jeżeli tym odczuciom nie towarzyszy ból i nie przybierają one ciągłego charakteru, ani nie nasilają się, należy uznać to za zjawisko fizjologiczne. Wiąże się to bowiem z powiększaniem się i rozwojem macicy oraz z przemieszczaniem jej mięśniówki. Niektórzy położnicy twierdzą, że są to ćwiczenia przygotowujące mięsień macicy do porodu. W sytuacji odwrotnej (tj. pojawienia się bólu, nasilania się i przedłużania skurczów) trzeba niezwłocznie zasięgnąć porady lekarskiej.
 
Flexy;
Dziękuję :-) tak w ogóle to dobrze, że się Odezwałąś ponieważ ostatnio o Tobie myślałam :-)
magdziarko;
Masz rację - już tęskno mi za wiosną... Teraz to nawet na spacer nie chce mi się wychodzić, taka ta pogoda beznadziejna....

Juleczka;
Ostatnio internistka zapisała mi krople do nosa dla Dzieci. No to ja myk na internet i przeczytałam,że w ciąży raczej nie powinno się ich stosować poniewaz mogą zmniejszyć przepływ krwi do łożyska :angry: Wkurza mnie to, że coś potrafią przepisać a wcale to nie jest dla nas dobre :angry: i weź później bij się z myślami...
W TVNie mówili, że 95 % leków nie jest do końca sprawdzona pod kątem ciężarnych ponieważ z wiadomych względów nie można ich testować na kobietach w ciąży
 
reklama
Ja też się Iwosz zastanawiam między Inflandzką a Bródnem i to właśnie na Bródnie ma być remont. Co do Inflandzkiej z kolei to mam dylemat bo kolega mi opowiadał i parę głosów czytałam że owszem jest tam lepiej ale w tym bloku oddzielnym w którym przeprowadza się porody rodzinne a w ogólnym podobno jest dużo gorzej .

Dokładnie to samo opowiadała mi o Inflandziej koleżanka, która tam rodziła.

Magdziara, Marta
, jestem w szoku.:szok:
 
Do góry