reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Jola, Magdziara na katar i wydzielinę z zatok pomaga sól fizjologiczna (za grosze w aptece można kupić w ampułkach). Mój laryngolog tylko jej używa :tak: i na 100% można w ciąży używać
 
A moja dzidzia spi kiedy ja chodze, a jak siadam to sie wierci. Za to wieczorem jak klade sie do lozka to jest parada bombardowania, moj brzuch wczoraj przybieraj juz rozne figury geometryczne i nawet czolam mala noge.:tak:
 
Moze to kwestia doswiadczenia, ale to co wczoraj moja dzidzia wyprawiala to szok:szok:. Jakos nie pamietam az tak skaczacek brzuszka w poprzednich ciazach. Jakis sportowiec nam rosnie. :tak:
 
A ja wczoraj trochę przesadziłam :-( po pomyślnych wiadomościach z wizyty postanowiłam spacerkiem wczoraj zanieść zwolnionko do pracy. A do pracy mam 3 km w jedną stronę. Normalnie taki spacerek zajął by mi z 40 minut, ale starałam się iść wolniej ;-) i doturlałam się do domu po prawie 2 godzinach :-D Byłam nieco zmęczona, ale źle jeszcze nie było, za to wieczorem dały mi się biodra we znaki :szok: jeszcze chyba tak mocno mnie nie bolały. Dzisiaj na razie jeszcze chodzić mogę, ale aż boję się gdzieś dalej przejść, bo się "zatnę" w połowie drogi i będę stała jak słup, dopóki mi ból nie przejdzie :-D
 
reklama
magdalenkakol ja się nad tym ortopedą zastanawiam, ale on mnie co najwyżej pomaca, bo rentgena kręgosłupa mni nie zrobi a ja macaniu nie wierzę ;-) muszę się pomęczyć chyba kilka miesięcy i tak bliżej porodu podejść na konsultację, może wtedy coś poradzi:sorry2:
 
Do góry