reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Moje rozowo-zielone kuleczki:-)
 

Załączniki

  • 001.jpg
    001.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 27
  • 002.jpg
    002.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 29
  • 010.jpg
    010.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Witajcie:-) Ja właśnie odwiozłam Kacpra do przedszkola. Ale fajnie być w domku. W końcu swoje 4 kąty:tak:;-). Popijam kaweczkę i zaraz biorę się a sprzątanko, wstawię pranie i takie tam;-)

Mamooot oby Wojciaszek sie nie rozchorował. Trzymam kciukasy:tak:Zdroszczę Wam tych wypadłów na Mazury:tak::tak: Fajna odskocznia od codzienności

Zuzkus świetnie, że mąż znalazł pracę no ale mniej świetnieze znów daleko od domu. A czy o przeprowadzce myślisz na poważnie?

Marlenko a co to za kuleczki??;-):-)

Ulcia fajnie, że jesteś. Barakowało Ciebie na BB. Zdróweczka dla M
 
Witam z rana :-)
Ula współczuję dwóch dzieci w domu :sorry: zdrówka dla m :tak:
Zuzkus gratulacje dla m, najważniejsze, że znalazł pracę, ja ciągle wierzę, że niedługo uda się znaleźć pracę na miejscu, może własna firma? Przeciez nadal możecie szukać czegoś w Waszej okolicy :tak:
Mamoot zdrówka dla Wojtka, mam nadzieję, że to jaś jednodniowa dolegliwośc i zrobicie te testy :tak: a Mazur tradycyjnie zazroszczę :sorry:
Marlenko to jaką roślinkę wsadzisz w kuleczki?
Agusia nie ma jak w domku, co? A jak chłopaki, chyba cieszyli się, że są u siebie?
M dzisiaj do Wrocławia na jakieś ankiety pojechał i wróci późno w nocy :-( do tego u nas od rana pada, ciśnienie leci, głowa boli, jak ja nie lubię takiej pogody... najgorsze, że na zakupy musimy iść, bo chleb się kończy, a do sklepu mam 20 min spacerkiem :eek: mała chyba czuje, że nici ze spacerku, bo broi okropnie od rana:sorry:
 
Dzień dobry... kolej na mnie ;-)
Agusia cieszę się że już w domku!
Ulcia jak fajnie że już jesteś z nami, zdrówka dla M
Mata mam nadzieje że ból głowy i deszcz szybko miną!!!
Zuzia ciesze się że mąż znalazł prace, może z czasem znajdzie bliżej...
Momoot ale Wy macie super z tymi mazurami...
Marlenko ja tez jestem ciekawa, co to za kuleczki?
Kasia a Ty co nic o sobie nie piszesz? hmmm?

Ja dzisiaj na 14-stą do rpboty, więc chwile siedze na necie, Bart w żłobku niestety dalej ma ten okropny katar, ja juz pojęcie nie mam co z nim zrobić... ehhh... a tak to u nal leci, praca, żłobek, dom i tak w kółko...
 
halloł :-D

My już buszujemy od 9:-D mała teraz ogląda swoich ukochanych czterech pancernych:eek: a ja na bb i kawka, m juz lepiej (na szczęśćie) ufff:tak::tak:
Marleńcia różowe kuleczki:-D sexi (ciekawe do czego te kuleczki;-)) hihihi
Marta ach biedactwo, co ty sie masz z tymi bolami głowy!
Mamoociku ach jak ja zazdroszcze wam tych mazur.....
Zuzia dobrze ze jest praca, szkoda ze tak daleko....
Daria no to masz chwile spokoju w domku ale ci dobrze;-)
 
Marleńcia różowe kuleczki:-D sexi (ciekawe do czego te kuleczki;-)) hihihi
hmm te kuleczki to sie powiększają pod wpływem wilgoci, o ile dobrze rozpoznałam :tak: ale bez głupich skojarzeń, bo te kulki to do kwiatków są :-p:-D

Ula powiadasz, że JUŻ od 9 buszujecie :cool2::-D dobrze, że z m juz lepiej :tak:
Darunia no to masz chwilke spokoju w domku, a ten katar Bartusia to może na tle alergicznym, bo tyle co już smarka :confused2:
Cos ostatnio ucichło na bb...
ja siadłam z 2 kawką, głowa mniej boli, na szczęście, mała poszla spać o 11 (szaro, buro, brrrrr i tylko od rana mi buczała :confused2: pewnie niedługo się wybudzi, bo zgłodnieje, dam jej cyca i niech spi dalej, bo dzisiaj do wieczora z nią sama będę, a coś czuję, że mocno marudzic będzie :sorry: więc pół godzinki ciszy mi się jeszcze przyda :-p poza tym głowię się co pod choinkę kupic rodzince, szukam fajnych drobiazgów, bo na wielkie prezenty ciężko będzie kaskę znaleźć, bo w tym roku Wigilia na 20 osób będzie :szok:
 
Witam Was!!!
Ja dzisiaj siedze w sklepie... dziecko mniejsze z opiekunka, drugie w przedszkol, m w Łodzi a ja siedze z kawką...paczkiem i babeczka z budyniem,:-p

Nadioza chyba mi sie rozlozy, katar ma i cos kaszle.:cool:.. hmm ...
Dwa tygodnie temu wozek nam sie zlamal, dziadkowie kupili w niedziele Nadii wozek, a ten stary m zawiozl do naprawy i kurde wlasnie dzwonil, ze za 30 zl naprawil, hmm

Pozdrawiam Was i zycze Milego Dzionka!!!


 
hmm te kuleczki to sie powiększają pod wpływem wilgoci, o ile dobrze rozpoznałam :tak:

proszę jaka specjalistka od kulek ;-):cool2: a dziś do wieczora sama powiadasz:cool2: u nas Zuzol śpi od 12:30, ja już ogarnęłam włości;-):-p mam jeszcze zupę na obiad wiec się lenie:-D
właśnie zastanawiam się jak by tu się pozbyć wstętnego kundla sąsiadów, nie mam nic przeciw psom ale ten jest tak nienormalny że szok wyje jak głupi na klatce jak z nim wychodzą i to centralnie pod ścianą pokoiku Zuzi. I zawsze historia ma miejsce jak ona śpi popołudniu! brrrrrrrrrrrrrrrrrr właśnie wracają
 
Hej dziewczeta:-)
Ja tylko na chwilke,jak zawsze;-)
Hormony mi juz jednak dzialaja,bo jestem ciagle zmeczona i spiaca.Boli mnie czesto zoladek,mam niestrawnosc....Ach,tylko sie cieszyc,he he;-)
 
reklama
KULKI:-D:-D:-Ddziewczyny niemozliwe jestescie,tak wiec Mata wszystko napisala,to sa takie kulki dekoracyjne,trzeba zalac je woda i czekac kilka godzin,taka dekoracja starcza na 30dni,podobno orchidea jest najlepsza,ale ja standardowo wsadze tam gozdziki;-):-p

Wrocilam z ostatecznych mega zakupow,jeszcze jutro i w czwartek mam juz mame,jutro ide zalatwic sobie silownie bo dzisiaj nie dalam rady i od poniedzialku ruszam z treningami i moze do pracy wroce(ale to jeszcze nie jest pewne:zawstydzona/y:)

Milego dnia
 
Do góry