reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie kochane, mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie ;-)

U mnie urwanie głowy, wczoraj czymś się zatrułam i wymiotowałam cały dzień, musiałm sie zwolnić z pracy tak źle sie czułam, dziś jest lepiej i właśnie jestem w pracy...
Bart, Bart, Bart... przekichane z nim mamy, biedny miał anginę dostał antybiotyk, ale tak kaszlał, że Ł zabrał go do lekarza i mamy zapalenie oskrzeli i następny antybiotyk :-( szkode mi jego bo tak sie męczy, katar ma ropny i kaszel go strasznie dusi, na jutro sobie wzięłam wolne, pojutrze Ł będzie brał wolne... kurcze mam nadzieje że ten antybiotyk mu pomoże... bo szok! :no: paskudne choróbska...

Dziewczyny będę się częsciej odzywać, ale teraz miałam młyn i w pracy i w domu... ehhh a na zakupach jak byłam to kupiłam sobie szorty

I ja podobnie jak Ula strzelam na Was wszystkie focha bo miałam imienieny :-p:-p:-);-) a nikt nie widział, OT KOLEŻANKI! Wolą na IZ siedziec i marchewki sadzić :laugh2:

Pozdrawiam Was kochane, musze kończyć, bo jeszcze mam roboty a zaraz trzeba do domu się zbierać!
 
reklama
No dobra , to i ja się przyznam że tam wlazłam i sadzę :-D:-D:-D:-D
QUOTE]
to ja tez sie przyznam bez bicia ze jestem juz ziemiaczanym obieraczem czy jakos tak (ZI) :-p:-D
wrocilam z bebnienia i jestem pelna energii ;-) a tu dziecko spi a m w pracy dobrze ze jest jeszcze BB ;-)
Darunia zapomnimy ze sie tak dlugo nie odzywalas jak wybaczysz nam te imieniny :-p zdrowka dla Bartusia mam nadzieje ze antybiotyk pomoze i szybko bedzie ok :tak:
Kasiu bobik to chyba wieksze szalenstwo nie? znaczy sie krotsze wloski? :-)
Mejdia mam nadzieje ze Wojtus pospi do rana i da Ci sie wyspac :tak:
 
Daruniu, spóźnione, ale szczere!!!

Wszystkiego najlepszego kochana w dniu imienin!!! Dużo zdrówka, radości i spełnienia marzeń!!!



I Bartusiowi też życzę powrotu do zdrówka :tak:

A drakulą to się nawet nie przejmuję... oj, dawno się tak nie uśmiałam :-D:-D:-D nic takiego nie powiedziałam, ta płacze i lamentuje, padłam normalnie :-D:-D odbija moherowi na stare lata :rofl2: i teraz drżę, bo się podjęła, że będzie siedzieć z małymi, jak wrócę do pracy, to teraz :szok: nie wiem co będzie... jak ona drzwi przed Julką zamyka, bo tasiemce ogląda z teściem :szok: ale przejechałam się po niej i mi lżej :tak:

u mnie małe śpią, choć zaczynam słyszeć nawoływanie z łóżeczka, Andziusia już się chyba naspała ;-) choć przyłożyła się z powrotem... kurde walczę z tą skórką, myję ją w oilatum i myję w białym jeleniu, po tym ma ładną skórkę, a jak nie wysmaruję jej to zaraz czerwone i swędzi :no: biedna...

co Wy śpicie, drogie Panie?
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana ;-)
Darunia wszystkiego naj z okazji imienin :-);-) i zdrówka Bartusiowi :tak:
Kasiu no to fotki nowej fryzurki będą ma sie rozumieć;-) na mnie też fryzjer czeka, bo mam taką szopę, że nic nie pomaga :zawstydzona/y::eek:
Lila a Tobie twórcy ZI powinni jakis darmowy abonament premium dać za tak szerzoną reklamę :-D
Ewunia ale trafiłas na teściową... na starośc ludziom odbija, ale żeby aż tak :confused2: mam nadzieje, że w końcu Wasze relacje ułożą się na jakimś normalnym poziomie :tak:
A ja wczoraj luknęłam co u Was i poszłam spać, po tej zmianie czasu nie mogę sie przestawić, za to mała TFU TFU TFU już 3 z kolei nocke ładnie przespała (dziś obudziła się dopiero o 4.30 czyli juz przyzwoicie ;-)), ehh żeby tak jej zostało :sorry:
zaraz jemy śniadanko i lecimy na targ po jakies świeże warzywka
 
Kasiu pocieniuj,ja bym sie bala boba:tak:

Moja Marysia cala nocke przespala i obudzila sie 6.30,czuje sie mega wyspana,ale kawy nie mam,a ja tak lubie poranna kawke,ja nie wiem jak to sie stalo,ze ja tej kawy zapomnialam kupic,teraz pije zielona herbate(nawet zwyklej nie mam)i sok grejfrutowy:tak:

Wilmek jesli chodzi o bebnienie,czy to jest jakis zespol i czy to sa polacy???

Daruniu wszystkiego najslodszego z okazji imienin,duuuzo zdrowka dla Bartusia:tak:
 
Dzien Dobry
Ja przez dwa dni pracowalam, wracalam do domu dosc pozno by znalezc czas na BB.
U nas lekkie oslabienie dzieciakow, Nadia wczoraj w nicy wymiotowala a Fabiankowi krew z nosa leciala... nie wiem od czeg kurde...
Wczoraj jak wrocilam to moje mieszkanie wygladało jakby tajfun przez niego przelecial.. dzisiaj musze doprowadzic go do stanu czystosci..

jESZCZE tU WRÓCE ;) PAPA
 
witajcie laseczki:-) Wczoraj nie miałam siły wieczorem na pisanie. Mieliśmy niezłą przygodę. Wybraliśmy się do Slupska na zakupy po drodze auto zaczęło szwnakować zjechaliśmy na parking koło reala i auto nam padło całkowicie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Obdzwonił damian kolegów żeby ktoryś przyjechał nas scholować. Jeden obiecał że przyjedzie. Szwędaliśmy się 1,5 godz po markecie odechciało mi sie zakupow i wszystkiego. Kolega przyjechał scholował nas do znajomego mechanika i przywiózł do domu. A pod domem co się okazało? Mój szanowny m zamknął klucz na dolny zamek do którego ja mam zepsuty klucz i zawsze zamykaliśmy na górny. A jego klucze zostały w aucie. więc ja z dzieciakami do sąsiadki a oni zpowrotem do mechanika. Była godz. 21 Kuba już dawno śpi oo tej porze a tu zmęczony głodny mega marudny, Kacper to samo. Dała sąsiadka kanepczki dzieciom i czekaliśmy na m. W końcu dotarł w domku tylko szybko obmyłam Kubę dałam mleczko i poszedł spać. Padałam poprostu na pysk.
Szczęscie w tym wszysstkim jest takie, że w czwartek mieliśmy jechać do rodzinyponad 500km i ąz boję się myśleć co by było jakby na drodze auto nam padło tym bardziej że planowaliśmy jechać na noc.
No i byłam u fryzjera wróciłam wkur......Opitoliła mi włosy. miała je ścieniować i na długości zostawić takie jak są. Ale jak sie rozbujala to nawet nie zwiążę włosów ech sszkoda gadać Jakiś pechowy dzionek wczoraj miaąłm. Mam nadzieję, że dzisiaj już będzie OK.

DARIA wszystkiego najlepszego z okazji IMIENINEK. Spełnienia marzeń
Zdróweczka dla Bartusia
 
Witajcie dziewczyneczki moje
Lila ogarniaj mieszkanko , zdrówka dla dzieciaczków
Marlenka jeszczenie wiem ale chyba pocieniuję choć ja mogę zmienić i u fryzjera zdanie , ja lubię ryzykować z włosami :-D
Daria chyba cięzciągnęłam myślami :-)
Mata oby jej tak zostrało z tym spaniem :-)trzymam kciuki , w końcu musi dać mamie wieczorkami tworzyć dzieła :-)
 
reklama
AGNIESZKA nawet mi nie mow,ze masz krotkie wloski!!!!!!!ale mialas przygody nie zazdroszcze,dobrze,ze juz jestet oki:tak:ufff

Lili bardzo mi przykro z powodu dzieciaczkow,trzymam kciuki,zeby szybciutko minely te obiawy,alez mi szkoda Twoich skarbeczkow:-(

Kasiunia,a Ty juz po kawce???
 
Do góry