reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mata slicznie Ci Dobrusia pospala,moja Marysia obudzila sie o 6,zaczela sie bawic tulic i tym sposobem polezalysmy do 7.40,teraz pije kawke i zastanawiam sie co tu na sniadanko zrobic:tak:
Jola witaj z ranka:tak:
Joasiek no nie wiem czy wybaczymy,to bylo chyba ze 2 tyg bez Ciebie,mmmmm,zastanowie sie:-pfajnie masz z m:tak:;-)

Milego dnia kochane laseczki
 
reklama
Hej Kobietki!:-)

Asiowo-naj naj najwspanialsze zyczenia urodzinowe dla Ciebie!!!:-):-)

Maja juz od godziny walczy w lozeczku ze snem-taka jest zmeczona,a placze i placze......Do zlobka dzis na 14.00,wiec moglaby teraz zasnac....
 
Asiu wszystkiego naj, naj, najjjjjjjjjjjjjjjlepszego :-)

mała śpi już godzinkę, a ja zamiast robić cos pożytecznego to się byczę:zawstydzona/y: pogoda do niczego, słonka brak to i nic sie nie chce... u nas zaczął padac deszcz ze śniegiem...
 
hej mamusie:tak:

Dziekuje za zyczonka:-)

i dziekuje za gratulacje, jak ja sie ciesze, ze mam to juz za soba!

Ja dzis jakas wymuldana, w nocy mielismy rewelacje, bo mała sie obudziła i nie chciała zasnac w swoim łozeczku..., po godzinie skapitulowałam:zawstydzona/y:mała wylądowała z nami w łozku, ostatnio to ona musi miec w rece moje włosy jak zasypia:baffled: Mąż ma spokój, a ta mnie ciagnie za włosy dopoki nie zasnie, nie cierpie z nia spac:-p

W ogole powiem szczerze, ze meczy mnie juz to mieszkanie z tesciami... , ja mam swoje nawyki i zasady ktorych nie moge tu stosowac..., kurde, nie chce mi sie codziennie sprzatac, jak mam chlew to mój problem, a nie ich... :-( Mogłabym tak wymieniac i wymieniac... Paulina oczwiscie ma wszystko co chce, łacznie z noszeniem na rekach, a ja co?! Zostane z mała za miesiac sama i bede miec przesrane, bo do porodu zamiast odpoczywac, bede naprawiac Pauline:zawstydzona/y: No, ale cos za cos...
Np. dzis tesciu zrobił nam na obiad pierozki ze śliwka, wiec bedziemy jesc jak mała wstanie:-):-p No to tyle mojego marudzenia...

U nas tez zima na całego:zawstydzona/y: Przedwczoraj wieczorem jechałam szukac kombinezonu dla małej, bo nie miala nawet kurteczki cieplejszej, a wczoraj rano pojechałam po buciki, duzo ryzykowałam, ale na szczescie trafiłam z rozmiarem;-)

Mała sie budzi...
Miłego dnia mamusie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mata zauważyłam zamiane suwaczka ;-);-):tak:
wprawne oko masz ;-) zmieniłam, bo ten dietowy nieaktualny, waga znów do góry poleciała :zawstydzona/y: kiedyś może będe w stanie się lepiej zmotywować:cool2: a póki co niech mnie suwaczek nie drażni...

Asiu może pogadaj na spokojnie z tesciami i wyjaśnij, żeby bardziej temperowali Paulinkę :sorry: a z drugiej strony za miesiąc odsapniesz od niekończących sie porządkądków ;-)

mała mi pospała 2,5 godziny z jedna małą pobudką:szok:
ogarnęłam kuchnię, obiad zrobiłam i zaraz zabieram sie za prasowanie :confused2:
 
reklama
Darunia jak sobie bidulko poradziłaś z porannym wstawaniem?
Dużo masz pracy? Jak Bartuś?

Z wstawaniem najgorzej nie było... ale od 6 rano, w tą pogodę- deszcz-śnieg, zimno była cały dzień na dworze, tyle zdarzeń było! Mało tego zamiast 12 godzin w pracy byłam 15 :szok:

Darunia mam nadzieję, że ud Ci się akumulatorki szybko naładować :tak:
Dzisiaj na szczęscie wolne, więc mieszkanko błyszczy no i obiadek zrobiony- w końcu!

Daruniu, żyjesz?

Żyje, żyje! Witam!
Asiu moc całusów!!! Żyj nam 100 lat MATKO-POLKO!:-);-) Mam nadzieje że z Paulinka sobie raz dwa poradzisz! :tak:

Pogoda okropna! Śnieg pada cały czasy, chlapa przeokropna! Dobrze, że dzisiaj miałam wolne, jutro na 14-stą. Bart już się ma dobrze, dzisiaj pojechał do żłobka po długiej przerwie i nawet śmiało poszedł z panią do góry do dzieci... :tak: ciszę się ogromnie... :-)
Marlenko gratulacje dla świeżo upieczonej cioci!

Muszę lecieć do apteki, więc odezwe się poźniej! ;-)
 
Do góry