reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
A mojego M jeszcze nie ma wrrr chyba go uduszę...
Dzsiaj musialam Nadię z łózeczka do zabawy przenieść do spania, no nie doczekałam sie szanownego by mi pomógl ... nie mam sił do tych chłopów, teraz zle sie czuje, mam nadzieje ze nic mi nie bedzie...:wściekła/y:
 
Lila ja już dawno powiedziałam że umiesz liczyć licz na siebie :tak:
A tak po za tym u nas wojna domowa poleciało kilka gorzkich słów i coś czuje że teraz będą głuche dni nawet obiadu nie zjadł a ja się tak starałam :wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ehhh te chłopy - szkoda gadac!!!

Jak mi tylko zdejmą te nici z brzucha to wsiadam do auta i jadę do fryzjera, na zakupy - az poczuje zadowolenie to dopiero przestanę :rofl2:
 
reklama
Do góry