reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dziś dzieciaki miały urodzinki kolegi w centrum zabaw. Domisiek szalał całe 2 godzinki nawet na sekunde nie usiadł. Szok:tak:
 
reklama
witam wieczorkiem:-)
ale macie zime w polsce szok:szok: m wlaczyl na chwile pilke kopana a tam pilki nie widac bo boisko biale:szok: a u nas bylo troszke pochmurno ale cieplo i nie padalo...spisala sie pogoda tej jesieni;-)
dziecko zasnelo nawet bez problemow...ale caly dzien cwiczyl cierpliwosc rodzicwo piszczac i placzac zeby mu pozwolic wejsc na schody i pojsc na gore...na dole juz sprawdzil wszystkie szafki i jest nudno a na gorze lazienka nie odkryte szuflady to dopiero jest zabawa:-D;-)
Asiowo gratuluje obrony:-)
Mata trzymam kciuki zeby z praca sie ulozylo tak jak chcesz:tak:i zdrowka dla Dobrusi:tak:
Kasiu ale mialas powrot:szok: lyknij sobie lepiej cos rozgrzewajacego;-)
Marlenko gratuluje siostrzenicy:-)
Azile skad te dzieciaki biora tyle energii?:szok:
 
Ostatnia edycja:
i dlaczego wy jeszcze nie spicie kobitki kochane :-D
witam was pięknym zimowym wieczorem :tak: i pytam kiedy choinkę ubieracie :-D
w nas dziś cały dzień zimno i wiatrowo :wściekła/y: ja już dziś całowałam naszą polska kochaną ziemię cała broda stłuczona boli jak ch.... wyłożyłam się jak kłoda :zawstydzona/y::sorry:
Mikołaj nie chciał wyjść mi z domu bo bał się chyba śniegu :eek: i nie spał calutki dzień bo przecież musiał siedzieć w oknie :wściekła/y:
 
Nie Marlenko nic poważnego tylko wstyd mi że dzieci chodzą się nie nie przewracają a taka dużo stara krowa musiała zobaczyć jak śnieg smakuje :-D
 
Nie Marlenko nic poważnego tylko wstyd mi że dzieci chodzą się nie nie przewracają a taka dużo stara krowa musiała zobaczyć jak śnieg smakuje :-D
:-D:-D:-D no to Ci się zima Jolu wyjątkowo zaczęła :sorry:

Ja się melduję, mała wstała przed 7, ale ładnie juz pospała, bo była tylko jedna pobudka przed 3 :tak: u nas dalej wieje, zimno i pada deszcz, na szczęście śniegu brak :cool2:
 
reklama
Nie Marlenko nic poważnego tylko wstyd mi że dzieci chodzą się nie nie przewracają a taka dużo stara krowa musiała zobaczyć jak śnieg smakuje :-D

:-D:-D:-D I dobrze ze zeby cale ;-)

Asiowo - przeogromne gratulacje :-)
Mata - dasz rade z organizacja :tak: trzymam kciuki!
Marlenka, Wilmek - skapicie tej pogody i sloneczka :-p

Witam sie i ja nareszcie :tak:

I przepraszam ze nie pisalam... Wybaczycie, prawda? :sorry:
U nas dzien za dniem leci, Ola w domu szaleje, czasami nadazyc za nia nie moge (Azile ;-)) jakies codzienne obowiazki... i tak mija czas ;-) Duomąż (ostatnio tak do siebie mowimy :-D duomaz, duozona bo po polsku podwojnymaz za dlugo :-D) mnie rozpieszcza - wieczorami i w weekendy :tak: Ehh.. Fajnie jest :-D Teraz troche zaniemogl, katar ma okropny i troche sie od nas izoluje :sorry: No ale przez to mam nadzieje ze nie zlapie Olci :zawstydzona/y:
Milego dzionka :tak: zebyscie nie musialy za czesto na ten ziab wychodzic :sorry:
 
Do góry