reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie kobitki :-)

u nas nocka ok, pospałyśmy z dziewczętami do 9 :-)Juluś znów śpi od 12.40 a Ania jeszczze nie spała od rana i wcale nie zamierza spać, tylko gada do siebie. U mnie zupka gotowa - będzie rosól - poszłam na łatwiznę :-p a Ani przyrządziłam marchewkę, zobaczymy, czy będzie chciała jeść. A wybył z agencji na 6h do pracy, kończy o 15. Więc mam chwilunię loozu :-)

Martusia, Asia, trzymam za Was mocno kciuki!!! na pewno wszystko będzie dobrze i będziemy opijać Wasz sukces :-)

Marlenka, dawaj słonko biegusiem ;-)

udanego dnia lasencje dupencje ;-)
 
reklama
Jak tam po pracy? leje u Ciebie, u mnie nie o dziwo :szok: teście doprowadzają mnie do wrzodów, Julka nieznośna i wstrętna :-( a A mój idzie na 20 na inwentaryzację...
 
Bry! Melduje się wieczorkiem!
Asiu trzymam kciuki za obronę!

U nas tez pogoda okropniasta!
A w pracy mialam tyyyle roboty, że o godzinie 15:30 myślałam, że jest 11 :szok::szok::szok::szok: masakra, ale dałam radę, jutro mam na 14-stą i muszę iść z Bartem na szczepienie na 9 rano, mam nadzieje że będzie mógł być szczepiony po tej chorobie...

Spokojenego wieczorku! A dzisiaj tasiemiec! ;-)
 
reklama
Do góry