reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja szybko się witam, bo śniadaniujemy z Wojtem:-),
nockę ładnie przespaliśmy i humorek mi się trochę poprawił.

Tak to był wewnętrzny jeszcze,
jeździłam z całkiem nieznanym instruktorem, więc był obiektywny.
Cieszę się, że zwrócił uwagę na te parę błędów, bo muszę je jeszcze poprawić.
NO nic trza będzie jazdy dokupić!

Wilmek, a Ty babo do roboty, bo jak za długi przestój
w jazdach to potem ciężej!:happy:

Marlenka ja też czasem się cieszę, że Wojtuś tak jest za mną szczególnie wśród rodziny, ale jednak na co dzień to męczące jest strasznie.
Czy jem, czy sprzatam, czy gotuje, czy nawet szykuję mu mliko
ciągle mmamma,mmamma.
Czasem to już mnie głowa boli, bo Wojt chce , żebym non stop z nim siedziała!:tak:

A co u Was Kobiałki?
 
reklama
Hej babeczki!

Mejdija spokojnie następny egzamin Twój będzie ;-) wiesz teraz nad czym musisz popracować i za drugim razem stres będzie mniejszy :tak:

widzę, że nie tylko ja mam przylepę w domu :rofl2:

a ta moja przylepa 3 dzień ma tempkę i świruje w nocy... wczoraj jeszcze jakoś pospałam, a dzisiaj masakra... nie miała dużej gorączki, ale co chwilę budziła się z płączem i nic nie pomagało, żeby cos dłużej pospała...żadnych objawów nie ma, kupki jedynie sadzi ostro, ale już ze 2 dziennie, a nie 5. Czyli to albo ząbki, albo 3-dniówka, mi to juz wszystko jedno co, byleby jej przeszło, bo jeszcze jedna taka noc i padnę :zawstydzona/y:
 
Mata trzymam kciuki, żeby już przeszło Dobruni!
A jak aplikacje odezwał się ktoś, bo za to też trzymałam :tak:

Co do jazd to już na pewno nie wybiorę instruktora,
którego miałam ostatnio, bo miałam wrażenie,
że z nim cofam się w rozwoju;-)!
Nic mi nie tłumaczył tylko ciągle gadał " proszę skręcić w prawo,
kierunkowskaz, redukcja biegu, no brawo i co udało się, no można "
Czułam się jak idiotka i tak za każdym razem, no jakby tłuka uczył!:wściekła/y:
A parkowanie to mi mówił, że to trzeba na wyczucie,
a skąd ja mam mieć to wyczucie jak się dopiero uczę...szkoda gadać:baffled:
 
Mejdija to rzeczywiście instruktor Ci się trafił:crazy:
z aplikacjami cicho... dużo nie wysłałam, bo i ofert jak dla mnie mało... a może to i dobrze? Bo jakbym po takich nocach miała do pracy chodzić, to aż bym się bała cokolwiek robić :sorry2:
 
Mejdia,ale instruktor:sorry2:
Mata moze polozysz sie dzisiaj z Dobrusia,na drzemke,ja zawsze tak robie,jak mamy nocke kiepska;-)

My juz po sniadanku,Marynia oglada bajeczki,a ja sie smece po domu;-)
 
Mała mi chyba na drzemkę odpadła, uff bo marudna od rana...
Marlenko rzadko kłądę się spać na drzemce z małą, bo ona zawsze budzi się po 30-45 min i jak szybko się jej nie ułoży wygodnie, to po spaniu :sorry2: więc wolę się nie kłaść i zrywać zaraz, bo wtedy jeszcze gorzej jestem zmęczona ;-) zaraz zrobie drugą kawkę, małej obiadek i chociaż sobie poleżę trochę :tak:
 
Ja lubie jak Marysia zasnie,wtedy taka cisza sie slodka robi,kawusia ciasteczko i bb,najlpeszy wypoczynek;-);-);-)ja dzisiaj nie gotuje,mam brokula z wczoraj:tak:Pogoda jest tak straszna,jest tak ciemno,ze rozpalilam wszystkie swiatla w domu,zeby nie czuc tej zamuly:rofl2:
 
Marlenko dokładnie, drzemka Dobrusi to juz relaks :-D obiadek dla małej sie gotuje, my mamy z wczoraj leczo (niedużo go zostało, ale ugotuje ryz i powinno byc ok :-p), a ja kawka i bb ;-)
 
to i ja sobie zrobie kawusie;-)

Zastanawiam sie gdzie jest Ula......lalallalalaa...;-)
Magdalenka powinna pojawic sie wkrotce???:tak:
Basia jakies wiesci od naszej latino dziewczyny?????
 
reklama
a ta moja przylepa 3 dzień ma tempkę i świruje w nocy... wczoraj jeszcze jakoś pospałam, a dzisiaj masakra... nie miała dużej gorączki, ale co chwilę budziła się z płączem i nic nie pomagało, żeby cos dłużej pospała...żadnych objawów nie ma, kupki jedynie sadzi ostro, ale już ze 2 dziennie, a nie 5. Czyli to albo ząbki, albo 3-dniówka, mi to juz wszystko jedno co, byleby jej przeszło, bo jeszcze jedna taka noc i padnę :zawstydzona/y:
Mata to wygląda na 3 dniówke. U nas 3 dniówka trwała 5 dni i wysypało małego.
Trzymam kciuki i sił życze.
Mejda , ale instruktor. Następny raz bedzie lepszy!

A ja dzismiałam w miare przespaną noc prawie osd 3 tygodni. Dominik spał spokojnie do 3 uufff. ALe mi było dobrze. Wczoraj cały dzięń malowałam u teściów pokój a dziś nic mi się nie chce:-p
Pozdrawiam!
 
Do góry