reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mata to Ty taka młoda jestes???????????
no dobra, za 2 tyg. będe miała 24 :-p nie mów, że nie wiedziałąś, że ja taka gówniara jestem :cool2:

kasiau30
Z jednej strony fajnie,że wszystko razem ale jak sie temu przyjrzeć to nie jest tak miło, mi mój M powiedział że biorąc z nim ślub zrezygnowałam z życia towarzyskiego
no właśnie, a czy M zrezygnował z kumpli?
 
reklama
Monia trzochę cię napastujemy, ale chcemy cię poznać, poznać twoją sytacje i w miare możlwosci pomóc, podrzymać na duchu! z tąd tyle wścipskich pytań!
 
Możecie być wnikliwe,mam przynajmniej z kim porozmawiać.Po pierwsze on pracuje i w pracy ma znajomych,a po drugie nie raz jest tak że sobie gdzieś wyjedzie do znajomych,ja do niego mówie tak że z jednego bagna trafiła do drugiego wierzcie nie chciałybyście takiego życia mieć jakie ja mam
 
Moniś może wyrzuć z siebie co cię boli, co w tym bagnie jest, tobie bedzie lżej tu napewno znajdziesz wsparcie i zawsze ktoś cie wysłucha
 
Agusia no bo faceci tak maja, że wpadaja i wypadają, taka ich rola ;-):-p :-D:-D:-D

osz kurczaczki:-D:-D:-D:-D Marta rozwaliłaś mnie na łopatki:-D:-D

obydwie napisalyscie to samo,bratnie dusze,jak nic:-D;-)

A To Ty nie wiedziałaś:-D:-D:-D Marta to młoda pszczółka
a my stare dupencje,tak???:confused:

kasiau30
Z jednej strony fajnie,że wszystko razem ale jak sie temu przyjrzeć to nie jest tak miło, mi mój M powiedział że biorąc z nim ślub zrezygnowałam z życia towarzyskiego
ojoj Moniaaaa,musisz koniecznie nad M popracowac
 
:-p:-p:-pSpróbuj go postawić przed fakttwm dokonanym. Wychodzę i już jestem umówiona. raczej z dzieckiem sobie poradzi a teraz mieszkacie chyba z jego rodzicami to w razie co ma kogo poprosić o pomoc. A czy Ciebie odwiedzają jakiś koleżanki masz z kim porozmawiać??

a my stare dupencje,tak???:confused:
Nie kochana nie. My wszysttkie tu młode jesteśmy. Chyba:-p:-p
 
Mata ale Fajny wiek - no nie wiedzialam, że taka mlada ptica ( młody ptaszek) hahaha:-D
Ula hahahahaha

Moniko cos Ci powiem, jestes młodą kobietą - masz czanse zmienic pewne rzeczy w swoim zyciu - cos czuje ze Twój M to taki kat, ktory ogranicza Cię ......
Kiedys kiedy mialam tyle lat co Ty zwiazalam sie z TAkim Typem - próbował zmienic moja osobowosc - udało mu sie - ale na jakis czas bo w koncu obudzillam sie z tego omoku i ucieklam !!!
Współczuje Ci - a jaki był przed slubem??? myslę ze nie był inny.....

Mata nad takim typem nie da sie pracowac bo on pracuję nad nią ......... cholera jasna ( sorki)
 
Nad nim się nie da popracować,nie odwiedzają bo aż strach a jego rodzice szkoda słów nie zajmą się małym i jak postawie go przed faktem dokonanym to powiem jeśli wyjdziesz to juz nie wracaj
 
reklama
Do góry