reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
My przy Krystianku się nie kłócimy i nigdy tego nie zrobimy mi się wydaje że jak będziemy na swoim to może będzie inaczej.
Dzięki kochane fajnie że jestescie a ja tylko marudze i narzekam
 
Monika dziewczyny mają rację! I tak długo zwlekałaś. Wiem, że łatwo jest powiedzieć odejdź, ale co dalej. Mieszkasz w okolicach Poznania, na pewno są tam jakies ośrodki, w których mogłabys się zatrzymać. Nie wiem czy masz jakiekolwiek żródło dochodów, ale jak odejdziesz możesz dostać alimenty. Uda Ci sie spokojnie smończys szkołę, synek będzie juz większy, pójdzie do przedszkola, Ty do pracy i zaczniecie nowe, lepsze zycie, może spotkasz w końcu dobrego faceta na swojej drodze. Jestes młoda, całe życie przed Tobą!
 
wiem że nam łatwo mowić, ale my się już tu troche lepiej znamy i wiele z nas wie jak może być źle ale wiemy też że czasem dla dobra dziecka człowiek zdobywa się na cos do czego wydawał się zupełnie niezdolny
 
reklama
No ładnie, Martusia 23 lata, Monia 22, a ja... 23 ;-) skończone buuuu...

Marlenka, to nie fair, ja nie mogę zobaczyć, Agusia, skarżę się ;-);-);-)

Monia, wpierdzieliłaś się w taką patologię jak ja ja też mam krzyż pański :-(
 
Do góry