reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
tzw bezprawne ubeswłasnowolnienie. Monia a twoi rodzice co na to wszytko?Nie rozumiem dlaczego? czego on się boi ? że co sie stanie jak wyjdziesz? co w tym takiego jest że tak ci tego zabrania? Dałaś mu jakies powody? czy poprostu jesteś jego żoną zależną od niego więc nalezysz do niego i masz robić to co on karze?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monika a w stosunku do Ciebie jest ok? Pomijając oczywiście to, że siedzisz z małym ciągle... No bo jakby nie było matka najczęściej więcej musi się dzieckiem zajmować i jak pojawia sie dziecko, to trzeba iśc na kompromis, co nie znaczy, że na ten kompromis ma iśc tylko matka, a ojciec nie...
 
O Monika, to masz nieciekawie... myslałaś, że zaczniesz nowe życie, lepsze, a tu klops... teściowie pewnie niezadowoleni, że synuś się ożenił (jest w Twoim wieku, czy starszy?), ale niedługo sie od nich wyprowadzacie? Może wtedy będzie lepiej?
 
Powiem tak mając 18 lat musiałam uciec z domu mieszkalam sama,poznałam M było cudownie do czasu ślubu po ślubie zaczął mnie bic wyzywać koszmar zaszłam w ciąże i zostałam z nim ze względu na małego narazie jest spokój z nim to teściu zacząl
 
Monka a nie mozesz iśc na jakis czas do rodziców. Nie dawać znaku żadnego. Zero odbierania telefonu i.t.p. Niech sie pomartwi. Spróbuj kochana coś zrobić. nie mozesz sobie pozwalać na takie rzeczy bo im dłuzej w tym będziesz tym gorzej Ci będzie z tego wybrnąć. Jesteś młoda i mozęsz jeszcze wiele zmienić i osiągnąć
 
reklama
Powiem tak mając 18 lat musiałam uciec z domu mieszkalam sama,poznałam M było cudownie do czasu ślubu po ślubie zaczął mnie bic wyzywać koszmar zaszłam w ciąże i zostałam z nim ze względu na małego narazie jest spokój z nim to teściu zacząl


Monia napisze tak, wnioskuje ze ucieklaś z domu bo tam był koszmar, więc prosze cie nie funduj swojemu dziecku tego samego! Chcesz żeby i on musiał z domu uciekać? Słyszeć jak za ścianą ojciec wyładowuje się na jego matce? Że na myśl o powrocie do domu, będzie szlajał się Bog jeden wie gdzie byle by jak najdłużej do domu nie wracać? Kobieto znikaj z jego życia jak najszybciej! Dopiero jak zostaniecie sami bedzie horror!
 
Do góry