reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
a mnie najwięcej kopie wieczorem - taki nocny marek :-D
często dostaję w szyjkę ale nie jest to jeszcze bolesne.
generalnie, najwięcej jest szaleństwa jak się kładę :-)
 
Co do wątku zamkniętego też jestem za - mam pare fotek zaraz po porodzie i jeszcze przed podłączeniem oksy i mogłabym je zamieścić ale raczej na zamkniętym.

Co do rodzenia to ja rodziłam na początku czerwca i maj był ciepły - było parę dni upałów i to był dla mnie koszmar. Nie wyobrażam sobie rodzić w sieprniu czy wrzesniu. Teraz musze przełazić jeszcze cały czerwiec uff. Będzie ciężko. Ale plusem jest to że można wyjść na polko po kilku dniach i nie trzeba czekac tych przepisowych dwóch tygodni....Jednak mi się wydaje ze najlepszym mieisacem na rodzenie jest , koniec marca, kwiecień, początek maja. nie ma jeszcze upałów - dzidzia do lata podrośnie (moja np. źle znosiła upaly). Ja tak chciałam rodzić ale za rok :)
 
Jak Ja słucham - czytam że wy jesteście takie dzielne i pracujecie to mam się za okropnego leniuszka. Zostawiłam tych moich maturzystów i poszłam sobie na zieloną łączkę. Ale skoro czułam że tego mi trzeba i jest mi dobrze to może nie powinnam się teraz zadręczać. W domku też jest dużo pracy. A jak ja jestem w domu to i Olek co rusz nie idzie do zerówki tylko zostaje ze mną i mam dla niego duuużooo czasu.
 
magdziarko;
dobrze, że zostałaś w domku - w szkołach jest masa wirusów... zresztą ja też jakiegoś kataru dostałam - co prawda nie jest duży - ale jest:no2:
 
:-)dziewczyny witam was serdecznie. Świetnie wszystkie wyglądacie , niektóre już macie swoje pociechy i wyglądacie superowo , bo ja tu mam pod serduszkiem dopiero pierwsze dziecko i się martwie jak będe póżniej wyglądać - ale jak widze jeszcze lepiej niż teraz :-):-D. widze , że pierwsze zakupy już porobione , więc i na mnie czas . Byłam dzisiaj u lekarza i jest wszystko ok , a chwaliłam się , że będzie chłopak! cieszę się niezmiernie. pozdrawiam was :-)
 
Ja nie znam Benjamina, ale znam za to Benedykta. Zdrobnienie pasuje do obu i mi się podoba: Benek:-)

Gluszku, a jak byś chciała synka nazwać? Maciek ładnie, ale to musi być frunstrujące, że Wszyscy tak mówią, a y chcesz inaczej...:baffled:
 
reklama
Magdziarka, i dobrze, odpoczywaj sobie. Ja pracuję. Z Wojtkiem pracowałam do 9 miesiąca. Zobaczymy, jak będzie tym razem...
 
Do góry