reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
ja w poprzedniej ciazy przytylam 5 kg, z czego Jas wazyl 4520 g
do 5 miesiaca schudlam 8 kg... ponoc taka uroda
a teraz jestem przerazona, jest 5 tc, a ja mam kilka cm w pasie wiecej... zrgoza :wściekła/y:
aaaaa i schodlam 5 kg, a mam zero mdlosci, zero czegokolwiek
czuje sie bardzo dobrze :tak:
 
Roni to ci fajnie. MOja uroda niestety inna. Nie dość ża mam trochę wiecej niż mniej to jeszcze w ciąży przytylam 22 kg - jezu jak ja się źle czułam!!!! Schudłam 24 kg po porodzie (dieta bo dziecko mega alergik) ale po odstawieniu cycka wróciło mi 7 kg - potem znowu schudłam 5 kg ale 3 przybrałam i ostatecznie ważę 1 kg wiecej niż przed poprzednią ciązą. Obiecałam sobie że wiecnej niz 15 kg nie przytyję i musze sie tego trzrzymać!!!!!
 
dla chłopaka mąż ma imię Maciek - no cóż nie mam gadania podobno.
Ale mnie sie podobają:

Mateusz
Bartek
Filip
Michał
Antoś
Franio

Dla dziewczynki też nie wiemy ale będzie to z tych imion:
Ola
Gabrysia
Alicja
Lena
a moze jakieś inne - jakoś przy Marysi nie mieliśmy wątpilowości a teraz całe multum co do imienia....
 
My ustaliliśmy, że ja wybieram imię dla chłopca, a mój mąż - dla dziewczynki. I w ten sposób będziemy mieli albo Adasia, albo Lenę :) Chociaż decyzje jeszcze nie są ostateczne i gust nam się może zmienić ;)
 
Kochane, ja w ciazy tyje od 16 do 18kg... Z tym ze kazda ciaze zaczynam od wyzszej wagi. Moze dlatego, ze w okresie karmienia bardzo chudne (doswiadczenia takie jak Głuszek - tylko ze 3 alergie ). Odstawiam i organizm powoli zaczyna wracac do normy - jak zachodze w ciaze to juz waga "galopuje". A zachodzenie w ciaze to w moim przypadku "ekspres". Karmie dzieci rok a zaraz potem juz nosze pod sercem mala istote... A figura mi sie defasonuje i mam coraz szersza talie. Nie to co kiedys...
 
u nas chyba z macka i gabrysi wybranych jeszcze na długo przed wszystkim co się zdarzyło, wybraliśmy wczoraj nowe!Stwierdziliśmy że gabrysię maja bliscy znajomi a maciek jest u mnie w rodzinie! więc chłopiec będzie PATRYK a dziewczynka ZUZANNA (zobaczymy czy przez te wszystkie tygodnie jeszcze nam się coś nie pozmienia!!);-):-)
 
mielismy sie starac od stycznia a jednak stalo sie wczesniej:) no i 22czerwca witamy naszego trzeciego brzdąca:D(nieostaniego:))
 
reklama
Witam przyszłe mamy :-), mi termin przypada na 1 czerwca, możeliwe zatem że będę pierwsza z tego miesiąca albo ostatnia z maja ;-)
Trzymam kciuki za Wasze pociechy i oby wszystko przebiegało zgodnie z naszym planem.:happy:
Pozdrawiam
 
Do góry