reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Lody pączki z papryką naj leprze jedzenie :tak: magdziara ja tez czekam na z utęsknieniem na tłusty czwartek wtedy nikt mi nie powiem ze jem z 6 :zawstydzona/y: , ale co jak co juz nie długo tylko 2 dni :-)
 
reklama
a ja tak Was poczytalam i ide sobie nalozyc miseczke lodow waniliowych... moze doloze jedna galke (w zasadzie lyzke) czekoladowych jeszcze :)
 
witam.może mi pomożecie od trzech dni, z reguły wieczorem choć dziś to nawet w dzień mam takie kłucie w prawym boku, ale dziwnie wysoko i nawet jak dotknę to tak troszkę boli. cały czas mam takie dziwne uczucie że coś tam"siedzi", raczej napewno nie maluszek bo on to kopie w dolnej części brzucha. szukałam trochę po necie ale jakoś marnie mi to wyszło...:baffled: może powinnam iść do lekarza? dziewczyny nie macie czasem czegoś takiego: mnie zawsze zaczyna coś dolegać po kilku dniach od wizyty u lekarza, już nawet sobie myślę, że mój lekarz pomyśli że jestem nawiedzona ;-)
 
ciaza ma 40 tyg wiec miesiac to wiecej niz 4 tyg....
ja robie bardzo prosto:
porod mam na 23 czerwca - tak wiec 23 kazdego miesiaca zaczynam kolejny miesiac
i wlasnie niedawno zaczelam 5 mies

fajny sposob - napewno sie nie pomylicie i nie musicie obliczac skomplikowanych tygodni
robie dokladnie tak samo:tak: Z tym, ze u mnie 25tego sie liczy :-)
 
No nie wiem, jak z tą wagą, ja nie jadłam ani słodyczy, ani szcególnie dużo wutamin a Wojtek był wieeelki. Więc nie wierze w te przesądy. ;-)

Co do oksy, to ja właśnie miałam podawaną (jakąś bardzo mała ilość) na sam koniec porodu, już w trakcie parcia, bo połozna oceniała, że mam trochę za słabe skurcze i nie chciała jeszcze bardziej przedłużać porodu. Byłam tak zmęczona, że tylko się cieszyłam, że szybciej poszło.
 
Dzięki Joaś, już myślałam że nikt mi nie odpowie, a strasznie mnie to zaciekawiło bo tak kilka z was pisało o tej oksytocynie...
Ale dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Rzeczywiście wolałabym żeby moja mała się nie ociągała z wyjściem na zewnątrz ale też żeby się za bardzo nie spieszyła:-)
Ale tak naprawdę to ja jeszcze wcale nie myślę o porodzie. Narazie cieszę się ciążą i tym że wreszcie każdego dnia czuję ruchy mojej małej królewny :)
 
reklama
Azile, mój Małż już dawno się pgodził z tym, że ugrzęzłam na BB. :-p:-p Nawet czasem podczytuje. A z forym czerwcowego 2006 zna juz wszystkie czerwcowe mamy i dzieci z moich opowieści:-D
 
Do góry