reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja w ciąży z Wojtekiem jadłam magnez na skurcze łydek i stóp. I nic nie pomagało. Choć nie wiem, może gdybym nie jadła byłoby jeszcze gorzej...:baffled:
 
reklama
Ja tez dostalam oksy wody mi odeszly a skurczy ani rozwarcia zero wiec musieli mi podac.

Slodyczami sie raczej nie zajadalam jak bylam w ciazy z Kubuniem a urodzil sie w 36 tyg. wazac 3150 wiec nie tak malo jakby tak poczekla do 40 to wazyl by sobie trochu tym bardziej ze w ostatnich tygodniach dziecko przybiero sporo na wadze.
 
Co do prowadzenia samochodu, to ja prowadziłam do jakiegoś 8 miesiąca, bo potem było mi po prostu niewygodnie.
A tak serio, to nie powinnyśmy prowadzić pod koniec ciąży, bo a nuż jakiś skurcz się trafi, to można spowodować wypadek...
 
głuszku, momoociku;
Dzięki wielkie :-)
Pytałam się właśnie kilku znajomych lekarzy i każdy odpowiedział zgodnie, że jest to następstwo ciąży.. Jejku a jakie to upierdliwe :-( cały czas mi drętwieje i mrowi :-(
jak o tym pomyślę, to jeszcze bardziej :angry:
aldi;
a czy to nie jest czasami gazownia ;-) ja też tak miewam....ale wtedy gdy jestem wzdęta :-D
inną sprawą może być mimo wszystko naciąganie mięśni - przecież kiedyś ten brzuch urośnie..
 
reklama
jak pracowałam, to sobie zawsze kupowałyśmy te lody z Mc :-D a d... rosły :-D
mojego J. prawie cały dzień nie ma w domku i jak mówię jemu, że jestem przy komputerze - na forum bb - to słyszę ulgę w jego głosie ponieważ wie, że tu sam babiniec siedzi :-)
 
Do góry