reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Juz nie mogę się doczekać niedzieli i spotkania z wokalistką tego zespołu. A mi mój m skądś tam sciągnął prawie wszystko Almodovara i Saury. Oj noce nie moje:-)

uwielbiam Almodovara!!:tak: - zwłaszcza "KObiety na skraju załamania nerwowego", "Wszystko o mojej matce" i "Volver"...no i ten piekny hiszpański :tak: - zamierzam się za niego zabrać jak skończę studia :-)
 
reklama
A ja mam koszmarny dzien.Ktos zapierdzielił mi z konta 150f.Cos mi sie tak zdawało ze mi brakuje i okazalo sie ze ktos zrobił zakupy moją karta w Kanadzie:szok::szok::szok::szok:.Oczywiscie poblokowałam wszystko ale to nie do pomyslenia,jak oni to robią:szok:
 
Limba masakra... może wybierałaś kaskę z podejrzanego bankomatu :dry: nawet kaska na koncie nie jest bzpieczna, co za czasy :angry::angry::angry:

witajcie wieczorkiem :-) mała chyba rzeczywiście na 2 drzemki mi się przestawiła, bo rano spała po 8 ze 45 min a potem o 12 kimnęła się prawie 2 godzinki (oczywiście po 40 min. musiałam cyca jej dać :dry:). no i od 14 do teraz nie spała :szok: odpadła po kąpanku w czasie karmienia :baffled: u niej max bez spania to 4 godzinki a tu wytrzymała ponad 5 :szok: i przed kąpaniem dopiero ciut śpiąca się zrobiła... no i znów trzeba wyczuć jej rytm dnia, a juz tak fajnie było :-(
 
Wrócilam - wymasowana, zrelaksowana ....
Magdalenkol - bylismy bez Nadii ale następnym razem jedzie z nami - nie wiem czy słyszałas o Stacji Nowa Gdynia - Zgierz na granicy z Łodzią,od 5 miesiąca jest szkółka dla maluszków...
słyszalam wlasnie ze tam jest super ale jak tam bedziesz to prosze o relacje czy rzeczywiscie warto.
Limba wsp[olczucia
Kasiu masz super zdolna corcie
Mata moj Wojtek chyba siezapatrzyl na Dobrusie bio tezspi po 30-40 min. zaraz go kapie i mam nadzieje ze zasnie snem sprawiedliwego i przespi spokojnie noc.
 
mata-kow a może to u Dobrusi przejściowe, dzieci czasami tak mają.

Muszę się pochwalić, Piotruś dziś po raz pierwszy samodzielnie zasnął. Nakarmiłam po kąpieli, ponosiłam do odbicia, odłożyłam do łóżeczka przygotowana że zaraz zacznę śpiewać i potrwa to chwilę a tu niespodzianka, Piotruś powiercił się dosłownie pół minuty przekręcił się na boczek tyłem do mnie i zasnął, nie wiedziałam czy leży i ogląda ochraniacz czy śpi, bałam się zajrzeć ale w końcu zaglądnęłam a on ma oczy zamknięte :-D Jestem niesamowicie dumna z tego, mam nadzieje że tak będzie częściej. Dodam jeszcze że Piotruś jest bez smoczkowy.
 
Idusia to gratulacje dla syneczka, że tak ładnie załapał. No i podwójnie grtauluję, że bez smoczka daje radę :tak: Dobrusia póki smoka nie załapała, to każde usypianie było straszne, bo miała (i nadal ma) tak silna potzrebe ssania :baffled:

mój wierciołek juz zaczął brykać po pół godzinie od zaśnięcia, ale złapała smoka, podparłam ja na boczku poduszka i spi. Ciekawe jak długo :dry:
 
reklama
uwielbiam Almodovara!!:tak: - zwłaszcza "KObiety na skraju załamania nerwowego", "Wszystko o mojej matce" i "Volver"...no i ten piekny hiszpański :tak: - zamierzam się za niego zabrać jak skończę studia :-)

To witaj w klubie! :tak: Bardzo lubię hiszpański, po prostu się rozpływam jak go słyszę. Uczyłam się dwa lata na studiach i był to pierwszy język (po angielskim i niemieckim), którego nauka sprawiała mi prawdziwą przyjemność. I jak łatwo szło. Niestety potem praca i koniec nauki. Dużo zapomniałam, choć wiem, że bardzo szybko by mi wszystko wróciło. Obiecuję sobie, że jeszcze się poucze hiszpańskiego.
 
Do góry