reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14

Witam
Mój Krzyś bardzo często, jak ma czkawkę, to ulewa:-( (zauważyłam też, że najczęściej ma czkawkę właśnie jak leży w leżaczku). Może Twój mały nałykał się powietrza przy tych wcześniejszych czkawkach. A że zapach jak wymioty to normalne...od posiłku minęła godzina, już zdążył przetrawić. Najważniejsze, ze nie straciłaś głowy i zareagowałaś w porę:tak:. Mam nadzieję, ze więcej się taka sytuacja nie powtórzy.

Moja mała psota trenuje sobie mamusię. Przy jedzeniu łyżeczką kaszki, zupki albo sinlaca czasami nie połyka tylko chomikuje w policzkach i jak się nazbiera mu jedzenia, to się skubaniec krztusi i wtedy też muszę szybko reagować. Najważniejsze, że wtedy nie zostawiłam go samego tylko wzięłam ze sobą do łazienki. Sam nie odkrztusiłby takiej ilości jedzenia.

Patyczku to ja mam to co opisałaś od 6 miesięcy codziennie,u nas to refluks,a u Ciebie może tylko raz się zdarzyło,dobrze,że przy nim byłaś.

Ale się u Was działo, ja dzisiaj byłam u mamy i Filip pierwszy raz podróżował pociągiem i był bardzo grzeczny,oststniej nocy spał do 8 ale wiem,że to tylko tak mu się akurat udało bo już kiedyś tak sypiał ale potem się znowu przestawił:confused:

Julia współczuję. Non stop trzeba być przy dziecku. Życzę Ci aby Filip jak najszybciej wyrósł z tej choroby.

Azile, biedactwo, dużo siły i dużo zdrówka!!! Zmiany w płucach to już faktycznie poważna sprawa :-(

Gratulacje dla kolejnych półroczniaczków - ani się obejrzymy, jak będziemy po kolei wyprawiać pierwsze urodzinki :tak:



Patyk - podziwiam, że zachowałaś zimną krew - ja bym pewnie spanikowała! Lenka niestety ulewa masakrycznie po każdym jedzeniu - na szczęście taka historia nigdy się nam nie przydarzyła.

Julia, ja początkowo myślałam, że Lenka też ma refluks, ale z tego co pamiętam, to Filip słabo przybierał na wadze - a ona z tym nie ma problemu... Dwóch pediatrów, z którymi konsultowałam to ulewanie, twierdzi, że to z przejedzenia :dry: Skoro na wadze cały czas Mała przybiera, to niby nie ma powodu do niepokoju, ale parę razy dziennie muszę ją przebierać. Odbijanie nie pomaga, bo często potrafi jej się ulać jeszcze przy cycu, zanim zdążę ją podnieść, albo w trakcie tego podnoszenia do odbicia. A nawet jak odbije, to często i tak jeszcze potem chluśnie, i to nierzadko godznę-dwie po jedzeniu. Zapach też "wymiotowy" i ilości takie, że potrafi sobie zmoczyć bodziaka i spodnie i jeszcze na mnie sporo poleci. Miałam szczerą nadzieję, że to ulewanie jej przejdzie po 3-4 miesiącach, a na razie nie ma poprawy. Z drugiej strony, nie wiem, ile by ważyła, gdyby nie ulewała, skoro wyrzucając tyle jedzonka dobiła do 9400g;-)

A ja mam małe wakacje - dzisiaj i jutro Jacek jest potrzebny w przychodni od rana, więc ja mam wolne i siedzę z Lenką cały dzień - prawdziwa laba :-) Dzisiaj byłyśmy na basenie, a jutro idziemy w odwiedziny do rówieśnicy Leny, trochę się dziewczyny razem pobawią, bo już dwa tygodnie się nie widziały :tak:

Dobrej nocki!

Agacinko 9400 wow. Sporo waży Twoja Lenka. Mój Artur urodził się tego samego dnia co Lenka. Przy urodzeniu ważył 3340g, a z tego co pamiętam Lenka 3200 i mój mały waży teraz 6780gram.
Karmisz Lenkę samą piersią, czy dajesz już zupki i kaszki?

Ja byłam na flamenco dwie godziny do 21:30. Potem m zrobił mi niespodziewaną kolację. Teraz siedzimy i z allegro zamawiamy prezeny..na ostatnią chwilkę.
Azile zdróweczka dla Domisia.

Ja jakoś nie mogę się przybrać ze swoim m do zakupów prezentów na allegro. Muszę dziś zmusić m i w końcu zamówić, bo jak jeszcze to odwleczemy to Mikołaj przyniesie prezenty ale na Nowy Rok.
 
reklama

Agacinko 9400 wow. Sporo waży Twoja Lenka. Mój Artur urodził się tego samego dnia co Lenka. Przy urodzeniu ważył 3340g, a z tego co pamiętam Lenka 3200 i mój mały waży teraz 6780gram.
Karmisz Lenkę samą piersią, czy dajesz już zupki i kaszki?

Od niedawna je zupki - po kilka łyżeczek dziennie. Ale pierwsze 9 kg wyhodowałam na samym cycu :-D



Ja jakoś nie mogę się przybrać ze swoim m do zakupów prezentów na allegro. Muszę dziś zmusić m i w końcu zamówić, bo jak jeszcze to odwleczemy to Mikołaj przyniesie prezenty ale na Nowy Rok.

Ja też jeszcze nie mam wielu prezentów... Najgorsze, że nie mam pomysłów :-( Jak zwykle, najtrudniej z prezentami dla facetów - a konkretnie dla mojego męża, bo teściom chyba sprawimy wspólny prezent (ramkę cyfrową) i moim rodzicom też wspólny.
 
Od niedawna je zupki - po kilka łyżeczek dziennie. Ale pierwsze 9 kg wyhodowałam na samym cycu :-D




Ja też jeszcze nie mam wielu prezentów... Najgorsze, że nie mam pomysłów :-( Jak zwykle, najtrudniej z prezentami dla facetów - a konkretnie dla mojego męża, bo teściom chyba sprawimy wspólny prezent (ramkę cyfrową) i moim rodzicom też wspólny.

9 kg:-) Podziwiam i gratuluję:-) Mój Artur przez ok 2 miesiące gardził cycem. Ssał tylko na śpiąco, a od paru dni się przeprasza i ssie nawet jak nie śpi. Na nowo zakochał się w cycu i bez cycka nie uśnie:-D
 
Witajcie
Dzisiaj nocka hmm taka sobie, bo Nadia blokowała sobie nózki w szczebelkach od łózeczka:dry:
O 9 pojechalismy na basen:tak:było super , o 16 mam masaz hihi

Zdrówka dla Domisia!!!!
 
Juz nie mogę się doczekać niedzieli i spotkania z wokalistką tego zespołu. A mi mój m skądś tam sciągnął prawie wszystko Almodovara i Saury. Oj noce nie moje:-)

Ale muzykę czy filmy? Przegrałabyś mi? :-)

Staś dał mi dziś pospać. Była tylko jedna pobudka w nocy. :-) W końcu się wyspałam.
A wieczorem wybieram się na imprezę bębniarską.
 
Wrócilam - wymasowana, zrelaksowana ....
Magdalenkol - bylismy bez Nadii ale następnym razem jedzie z nami - nie wiem czy słyszałas o Stacji Nowa Gdynia - Zgierz na granicy z Łodzią,od 5 miesiąca jest szkółka dla maluszków...
 
Maaajka gratuluje znajomosci jezykowych,a jak wrocisz do Polski napewno znajdziesz studia dla siebie,a nie myslalas zeby zaczac jakies tak gdzie mieszkasz?
Lillianko mam nadzieje,ze wizyta na basenie udala sie i napisz kochana jak sie czujesz po tych masazach i ktory odcinek kregoslupa masz leczony?ja ostatnio mialam przeswietlenie ledzwiowego i czekam teraz na wynik zobaczymy co dalej kiedys mialam rwe kulszowa i teraz mi sie wszystko odnawia
azile bedzie dobrze silna z ciebie kobietka;-)
Agacinko,Lenka to duza kobietka,masz super mleczko:-D
 
reklama
Ale naskrobały mi dziewczyny
U nas spitoliłam kompa i trzeba było przeładować dziada.
Dziś byłyśmy u lekarza i Ola ma leekko zaczeriwnione gardło i dostała syropki i witaminkę c .
Występ wigilijny w szkole się udał - Weronika mówiła nawet rolę za koleżankę
Miłego wieczorku i odejdźcie baby od tego sprzątania -zdąrzycie
Ja nie lubię ostatnio sprzątać choć lubię jak jest czysto tylko jak po każdym sprzątaniu dostaję kataru to mnie szlag już trafia
 
Do góry