reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Wilmek Dobrusia przekręca się na dwie strony, ale woli przez prawe ramię :tak:

Witajcie :-) z tej strony zombie :baffled:
nocka niby fajna, bo tylko jedna pobudka, ale za to od 22 do 2 :baffled: na nic lulanie, smoczek i cyc :-( mała spała chcwilę jak ją położyłam na boczku na moim brzuchu i kołysałam ale mi było cholernie niewygodnie :baffled: jak już po 2 usnęła, to spała do 6.30 a potem jeszcze do 7.30. A potem tatus wziął mała i ja dospałam godzinkę :-)
 
reklama
A my jeszcze w łóżku :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Lenka obudziła się tuż po 10, nakarmiłam ją i jeszcze się wylegujemy w trójkę ;-) Właściwie nawet w czwórkę, bo pies też oczywiście musiał dołączyć i śpi koło łóżka.

Dzień zapowiada się całkiem fajny, więc pewnie zaraz po śniadanku ruszymy na spacerek, a potem na trochę do teściów.

Moja przyjaciółka wczoraj o 22 pojechała rodzić - i od tej pory jeszcze się nie odezwała, telefon ma wyłączony, jej mąż też i nie wiem, co się dzieje... To ich drugie dziecko, więc myślałam, że szybko pójdzie i do rana będę już ciocią - a tu cisza. Wieczorem była u swojego lekarza, stwierdził 3 cm rozwarcia i miała regularne skurcze, więc akcja była niby rozkręcona... No nic, czekamy.
Powiem Wam, że strasznie się rozczuliłam, jak sobie pomyślałam, że lada moment będzie miała przy sobie takiego malusieńkiego, bezbronnego, pięknego ludzika - kiedy to było, jak Lenka była taka maleńka??? Strasznie szybko ten czas leci...

Miłego dnia wszystkim :-)
 
Witam my jak zwykle od 5 na nogach posprzatalam,poprasowalam zaraz idziemy na spacer bo u nas sloneczko na maxa dzien bedzie fajny umowilam sie z kolezankami i pozniej ide do brata na obiad mniam,mniam:-D
 
Wilmek moj Bartut też przekreca się tylko w jedną stronę, w drugą umie jak mu pomogę, mam nadzieje, że niedługo się nauczy sam przekręcac :tak:

My już po drugim Bartkowym śniadaniu, zaraz bede się zbierała na basen, a potem do teściów ;-)
Miłego dnia!!!
 
Ja też jak patrzę na córcię mojej siostry to się zastanawiam kiedy to zleciało.
Takie ma małe rączki i nóżki a Ola przy niej taka duża ( różnica 4 miesiące i 4 dni )
Mam nadzieję że twoja przyjaciółka się szybko odezwie i dobrymi wiadomościami :-)
 
Ząbków brak:

Staś
Paulinka
Ola
Nadia
Kubuś
Krzyś
Zuzia
Wojtuś
Jasio
Antoś
Arturek
Marysia
Maja (maajkowa)

1 ząbek:
Dominik

2 ząbki:
Mikołaj lorciowy
Dobrusia
Bartuś
Lenka
Brunko

3 ząbki:

4 ząbki:
Maciuś


Wilmek-moja Maja tez przekreca sie na brzuszek tylko w jedna strone,w lewa.Mam nadzieje,ze niedlugo nauczy sie tez w prawo.

U nas nocka nie bardzo.Ja ostatnio mam duze problemy z zasypianiem:-( Ucieszylam sie,ze Maja zasnela o 9.30,10.20 bylam juz w lozku i nie moglam spac do 1.00.Ale nie znaczy to,ze o 1.00 zasnelam,tylko ze Mai upadl smok na podloge i to ja wybudzilo.Probowalam przez pol godziny podawac jej tylko tego smoka,zeby sama z powrotem zasnela,ale w koncu sie poddalam i wzielam ja do karmienia.Na szczescie pod koniec jedzonka zasnela,wiec polozylam sie ok.2.40 do lozka.Znowu nie moglam zasnac,potem sie budzilam ciagle......A Maja spala do 9.15,na szczescie.
 
Hej dziewczyny!
U nas nocka jak zwykle pobudki 22, 24, 2, 4 i o 5 myślałam, że nie da się uśpić ale jeszcze pospał do 6.20 potem zaniosłam go do m i spałam do 9 ale jestem odprężona :-D byłam już na rynku po pieczywko, zrobiłam sniadanko i kawkę z ekspresu a za chwilę zabieram się za obiad - dziś będą gołąbki :-)
Wilmek super, że sie odezwałaś :tak:
Marlena to życzę udanego wypadu i smacznego obiadu :-D
Agacinko czekamy na wieści :-D mam nadzieję, że wszystko ok i trzyma już maluszka przy cysiu :-)
Darunia udanego pływania :-D
qurczę ja zakatarzona może na wiosnę wybierzemy się na ten basen z małym :-(
Miłego dnia dziewczyny ;-)
 
Ząbków brak:

Staś
Paulinka
Ola
Nadia
Kubuś
Krzyś
Zuzia
Wojtuś
Jasio
Antoś
Arturek
Marysia
Maja (maajkowa)

1 ząbek:
Dominik

2 ząbki:
Mikołaj lorciowy
Dobrusia
Bartuś
Lenka
Brunko
Filipek

3 ząbki:

4 ząbki:
Maciuś

Witam!
Wszystkiego naj z okazji Mikołajek:-)
Ja już dostałam prezent od allegro,piękny bukiet róż i dużą skarpetę mikołajkową ze słodyczami:-):-D
Dziś w nocy z Filipem coś się stało i wybudził się z wielkim płaczem i krzykiem i nie mogłam go uspokoić,a po 15 minutach noszenia zasnął,sama nie wiem co o tym myśleć bo to pierwszy raz tak się zachował:baffled::dry:
Aniknulka spóżnione ale szczere gratulki z okazji 6 miesięcy dla Jasia:tak:
Wilmek mój Filip też przekręca się przez jedno ramię.
Agacinko pewnie wszystko jest Ok.:tak:
Darunia fajnie z tym basenem:tak:
Marlenka to smacznego:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To dobrze, bo wiesz okazało się że mojej koleżanki syn też tak siada jak Twoja mała i tez jej czytałam co Głuszek napisała.

magdziarko chciałam tego posta pokazać M i nie mogę go znaleźć!! :dry: gamoń ze mnie.

U nas małą zachwycona mikołajkowymi prezentami i my z M też sobie po drobiazgu sprawiliśmy;-) aż czuć te święta że się zbliżają
 
Do góry