reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Ząbków brak:
Staś
Paulinka
Ola
Nadia
Kubuś


1 ząbek
:
Domink

2 ząbki
:
Mikołaj lorciowy;-)
Dobrusia

3 ząbki
:

4 ząbki
:
Maciuś

Kubike nie robiliśmy prezentu na mikołaja bo podobnie jak u Lilianki co chwilę ma coś nowego. Kacprowi kupiliśmy tor z autami i ma jeszcze coś od chrzestnej ale zapakowane a obiecaliśmy że damy dopiero w mikołajki więc nawet nie wiemy co to takiego.

Magdziarko życze udanego wieczoru. Super mieć taką teściową:tak::-)
My niestety musimy radzić sobie sami bo nawet jak teściowa czy moja mama przyjedzie do nas czy my do nich to i tak nie są chętne do zostania. A potem się dziwią, że na chwilkę nie chcę zostawić dzieci. Nuie jestem poprostu do tego przyzwyczajona. Nawet jak chcemy si,ę wieczoram spotkać z przyjaciółmi to wychodzimy osobno bo zawsze jedno z nas musi zostać z dziećmi.

Agacinko super, że Lence tak szybciutko wyszły ząbki i nie dała Ci przy tym w kość. nie chciałabym zapeszyć, ale zdaje się, że Lenka to najgrzeczniejsze dzieciątko wśród czerwcowych maluszków

Azile duzo dużo zdrówka dla dzieciaczków:tak:
 
Ząbków brak:
Staś
Paulinka
Ola
Nadia
Kubuś
Krzyś

1 ząbek:
Domink

2 ząbki:
Mikołaj lorciowy;-)
Dobrusia

3 ząbki:

4 ząbki:
Maciuś
 
Ulu trzeba samemu się dopisywać:-)
ale ja juz to za ciebie zrobie
Ząbków brak:
Staś
Paulinka
Ola
Nadia
Kubuś
Krzyś
Zuzia

1 ząbek:
Domink

2 ząbki:
Mikołaj lorciowy;-)
Dobrusia

3 ząbki:

4 ząbki:
Maciuś
 
Ząbków brak:
Staś
Paulinka
Ola
Jasio

1 ząbek:


2 ząbki
:
Mikołaj lorciowy;-)


3 ząbki
:

4 ząbki
:
Maciuś

Hej!
Ja już po sprzątaniu :tak: ale jutro mam jeszcze trochę do dokończenia. Straszne rzeczy z NK :no::wściekła/y::no: w głowie się nie mieści :no::wściekła/y::no:
a mój mały kończy dziś 6 miesięcy :-D jupii
 
reklama
Do góry