reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dzień Dobry Kobitki:-)

ale pogoda dzisiaj:szok: od rana leje i nie zamierzam nawet na chwilę ruszać się z domu:baffled: na szczęście mam ten komfort że M ma urlop:-D
U mnie nocka ok maluch spał do 4.00 później do 5.00 i pobudka:sorry2:
za to wykończył ochraniacz na łóżeczko:-D i musiałam go zdjąć bo się nim przykrywał:-D i bałam się że jeszcze się udusi:sorry2: no i dzięki temu rozrabiał już od rana bo odkrył szczebelki:-D i szparę miedzy nimi którą wyrzucał smoczka:-D
Mamoot na pewno zgracie jakoś się:tak: ja też myślałam że nie wyrobię się w czasie ale według mnie wszyscy jesteśmy już gotowi na mój powrót:tak:
Lilianko bardzo dobrze zrobiłaś że niania już przychodzi do dzieci:tak:
Patyczku zdrówka dla Arturka!!!!!
Odnośnie kredytów hipotecznych ja również jestem ich zwolenniczką bynajmniej walutowych:tak: lepsze własne ciasne niż obce:tak: mi rata przez 3 lata skoczyła ok 80 zł to mało....
Asiowo mam nadzieję że nie będziecie mieli kłopotu z uzyskaniem kredytu niestety na chwilę obecną weryfikacja jest bardzo ciężka:sorry2: wymogi potężne jak już na coś bank się zgodzi to wątpię by był to frank:sorry2: za pewne jedynie złotówka wam zostanie:sorry2:
 
reklama
No... po tym co sie dzieje na rynku jestem przekonana, ze kredyt tylko w PLN:zawstydzona/y: ale jak na kredyt hipoteczny duzo nie bedziemy brali... bedziemy szukac czegos:tak: Na pewno bez poręczyciela sie nie obejdzie, bo M. nie ma wojska uregulowanego, a wiem ze do 28 roku zycia jest do wymóg. Zobaczymy... dopiero za tydzien jade zobaczyc to mieszkanie:tak: jedyne co mi narazie sie nie podoba to to, ze jest to 10 pietro:zawstydzona/y: do remontu, ale i tak marzy mi sie zrobic mieszkanko całe po swojemu! Jak bedzie fajniusie to wtedy bedziemy biegac po bankach, czy którys nam da kredyt... narazie czekamy:tak: jeszcze pomyslimy...
 
Asiowo ja mieszkam na 10 p:-) mam piękne przestrzenne mieszkanie:-) nikt mi w okna nie zagląda,mam piękny widok do tego 2 windy:tak:
nie wiem jak jest u ciebie ale u mnie 10 p to luksus:tak:
 
a winda sie nie psuje??:-p bo nie wiem czy dałabym rade wejsc na 10p. z moim pulpetem:-p no... moze po godzinie bym dotarla...:-D

u nas dochodzą jeszcze topnięcia z kopalń... teraz mieszkam na 3 pietrze, a czasem porzadnie zatrzęsie, a co dopiero 10...
Zobaczymy:tak: jak mieszkanie bedzie sliczne to pewnie sie zdecydujemy:tak:
 
Poczytałam Was ale niestety nie odpisze bo muszę szybko zmykać..

Filip zrobił mi rano kupe z ciemną krwią,dodatkowo po jedzeniu zwrócił sinlac podbarwiony ciemną krwią:-(Znowu się boję już płakałam,że znowu coś z jego żołądkiem nie tak,jadę do lekarza na 16, mam wziąść pieluszke z kupą i śpioszek z wymiocinami,tak się boję:-(
 
Juka trzymam kciuki by było dobrze!!!!!!!!!

Asiowo czasem się psuje ale ja mam dwie windy do dyspozycji:tak: poza tym do mieszkania wydzierżawiłam sobie pomieszczenie na przeciw mieszkania i mam tak jakby dodatkowy pokój:tak: ale topnięciach z kopalni nie pomyślałam:baffled: choć z drugiej strony chociaż na głowę nikt ci nie spadnie:sorry2:
 
Julia mam nadzieję, że to nic poważnego. Trzymaj się!


Asiowo najważniejsze, żeby mieszkanie miało fajny układ, a te tąpnięcia to troszkę nieciekawe (u mnie też są, nawet rano było dość mocne). My mamy też w zł i był to w pełni świadomy wybór (teraz się martwimy tylko powyżką stóp procentowych, a przy naszym kredycie i ratach, to była by to kwestia kilkunastu zł miesięcznie, więc daliśmy sobie spokój)
 
reklama
jULIA TRZYMAJ SIĘ I DAJ ZNAĆ CO I JAK

WITAJ JOAŚ U MNIE ANIA TEZ CHODZILA DO SZKOLNEJ I UWAZAM ZE TO DUZY PLUS, DZIECKO PRZYZWYCZAJA SIE DO OTOCZENIA, REGOL I PIERWSZA KLASA NIE JEST JUZ TAKIM SZOKIEM:tak:
AZILE U MNIE KRZYS STARA SIE POKAZAC KTO TU RZADZI I JEST ZAZDROSNY O MACKA A JAK SIE NA NIEGO KRZYKNIE TO PLACZE ...RECE OPADAJA
ASIOWO JA MAM CALE PUDLA UZYWANYCH UBRANEK OD CIOTEK I KUZYNEK I BARDZO SOBIE CHWALE

POZDRAWIAM WSZYSTKIE
 
Do góry