reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mamot, plan ambitny to fakt...
Urszula, przerazila mnie historia tej dziewczyny. Tez mam doly (jak pewnie kazda z nas), ale nie zdawalam sobie sprawy ze moze to miec az taka sile... Trzymam kciuki za dziewczyne...
U nas powoli;-) czyli nie wiem w co mam rece wlozyc. Wczoraj zakupilam komplet ksiazek Marcinkowi, troche wyposazenia do szkoly. Zmiana zerowki w trakcie roku to dopiero wyzwanie :-D. Dzis jade jeszcz mundurki. Przede mna poszukiwanie workow na buty, stroj gimnastyczny. Musza byc materialowe, czyli te "gadzetowe" nie wchodza w rachube. A ze minal sezon na te rzeczy w sklepach to jest ciezko nieco :-(. Ale dam rade bo jak nie ja to kto???
Dzis Marcinek poniosl do przedszkola worek slodyczy A tak naprawde nie moze sie doczekac szkoly, szkolnej zerowki. I cieszy mnie to bardzo, bardzo. A ja razem z nim!
Milego dnia wszystkim zycze.
 
reklama
Mamoot Fajnie wam z tą opieką nad dziećmi. mozesz wrócić do pracy i nie zaniedbasz dzieciaczków. Ja nie wyobrażam sobie powrotu do pracy. :-(. przydały by się piniązki, ale spokój w domu warzniejszy.
Joaś a ty już od rana na nogach . fajnie ze synek cieszy sie ze szkolnej zerówki. U mnie Madzia też poszła do szkolnej zerówki i ma świetną Panią. Widze ze lepij będzie przygotowana do szkoły niż Gabryś po przedszkolnej zerówce.
Lorcia ach te fochy dzieci są okropne. U mnie też nie jest najlepiej. właśnie wczoraj też sie popłakałam przez moich starszych. jak się rozbrykają to nic nie dociera, muszę ich rozdzielać i robić zakazy wychodzenia z poki. Ale są i piękne chwile dla których warto zyć.
JA dziś wychodzę do fryzjera razem z córką. Mamy dzięń tylko dla siebie(raczej 2 h). A przed świętami mam tyle spraw dop załatwienia. Musze do pracy pojechać i oczywiście posprzątać groby. Nie wiem jak to ja zrobie. M wraca z pracy o 18 to juz ciemno. Gdybym miała samochód to bym wszystko bez pomocy M załatwiła a tak jestem sakzana na jego pomoc. Pozdrawiam!!!
 
Joaś a ty już od rana na nogach . fajnie ze synek cieszy sie ze szkolnej zerówki. U mnie Madzia też poszła do szkolnej zerówki i ma świetną Panią. Widze ze lepij będzie przygotowana do szkoły niż Gabryś po przedszkolnej zerówce.
To m.in. jest powod dla ktorego przenosimy dziecko...

A klotnie dzieci.... Sporo na ten temat moge powiedziec....I na temat niesluchania mamy.....
Trzymajcie sie!
 
Hej dziewczyny!
Zdrowka zycze wszystkim Waszym chorowitkom!Niech im szybko przejdzie!
A swojej Mai i innym zabkujacym-jak najmniej bolu i szybkiego wyrastania zabkow!

No bo u nas chyba zabkowanie....Dziaselka niby jasne,ale bardzo ja bola-raczka non stop w buzi,zel po kazdym karmieniu (bez tego ciezko jej usnac),marudzenie....Goraczki nie ma,ale wypieki na policzkach sa-to ponoc tez symptom zabkowania.
 
witam mamusie:tak:

U nas znów nocka taka sobie... 2 pobudki i koniec spania o 5:zawstydzona/y: meczy sie ta moja mała przez te zabki..., ale mam nadzieje, ze lada dzien to sie skonczy przynajmniej na chwilke:tak:

M. dzis przyniesie ciuszki dla małej od kolezanki z pracy, ktora ma roczną córeczke, a nie chce wiecej dzieci i nie ma co z nimi zrobic:tak: M. odrazu powiedział, ze je chce...
a jutro ma jeszcze przyniesc kombinezonik, a własnie byłam na etapie rozglądania sie za jakimś:tak: zawsze troszke kasy zaoszczedzone:-)

Za 2 tygodnie chcemy wystartowac w przetargu na kupno mieszkania, bo jest okazja, ale kurde przeraza mnie to spłacanie kredytu przez całe zycie, ale z 2 strony ma sie swoje i w przyszłosci np. nasze wnuki by skorzystaly z niego i miały lepszy start... bije sie strasznie z myslami:zawstydzona/y:
 
Hej mamuise :-)

dołączam do grona niewyspanych :sorry2: ale za to mała teraz ładnie śpi i lepeij zasypia ;-)

Patyczku zdróweczka dla Arturka :tak:

Joaś mam nadzieję, że uda Ci sie wszystko kupić dla Gabrysia :-)

Asiowo ale masz fanie z ubrankami :tak: my znów musimy wymieniać wszystko na większy rozmiar :baffled:
a jeśli choodzi o mieszkanie... tak samo zastanawialiśmy sie dwa lata temu, kupic czy nie... zaryzykowaliśmy, bo była świetna okazja i teraz mamy mieszkanko, co prawda spłącamy, ale wychodzi to o wiele mniej jak wynajem :tak: ale to zależy czy Wam również się będzie to opłacało :sorry2: no i jak robisz remont to z myślą o sobie, a nie aby było, bo mogą mi wymówić wynajem :tak: ale trzeba wziąc pod uwagę, to że kredyty mogą iść w górę ( u nas w ciągu 2 lat z 280zł na 350 skoczyło :baffled: i to nie koniec podwyżek...)
 
Witajcie
U mnie znaczna poprawa, dzieci czują lepiej. Nadia w końcu przespała nockę, Fabianek już nie kaszle w nocy ale niestety zmoczył się :-(
Nadia ma problem z połykaniem antybiotyku, faktycznie okropny jestm najpierw słodki a za chwilę jest tak gorzki, ze sama miałabym problem z połknięciem.

Tak czytam moje drogie Wasze posty na temat zachowania i słuchania dzieci.
Ja mam to samo z Fabianem, on chciałby nami rządzic i wymuszać w miare swoich mozliwości.
Od poniedziałku przyjęlismy pomoc do dzieci, taką panią, którą pomoże mi przy dzieciach, bedzie przychodziła na 4 h , w tym czasie zrobie zakupiki, obiad.
Po nowym roku chcialabym iść do pracy a nie mam nikogo w rodzinie aby zająl się Nadią, postanowilismy już teraz przyjąc zeby dzieci a zwłaszcza Nadią miała mozliwość zaakceptowania jej .
 
reklama
Do góry