reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Moja Wercia zrobiła się ostatnio taka pyskata ze sił mi brakuje. Teraz ma karę 2 dni bez telewizji bo mnie wkurzyła już na maksa.
Chce jej także uświadomić że istnieje inny świat niż tylko telewizor.
 
Moja Wercia zrobiła się ostatnio taka pyskata ze sił mi brakuje. Teraz ma karę 2 dni bez telewizji bo mnie wkurzyła już na maksa.
Chce jej także uświadomić że istnieje inny świat niż tylko telewizor.

na przykład bb ;-):-D
a tak na poważnie, to trzeba znaleźć sposób na humorki. Obserwowałam jak zmieniała się siostra mojego męża (teraz ma 12 lat a poznałam ja jak miała 6) no i ta pyskowatość rośnie niestety z wiekiem :baffled: ale na pocieszenie, potem zaczyna hamować :tak:

Zuzkus dopiero teraz mi uświadomiłaś jak blisko są święta :szok: no i zacznie się coroczny dramat prezentowy :baffled: jak znaleźć coś fajnego, pasującego do osoby a zarazem w sensownej cenie :sorry2:
u mnie dramat prezentowy zaczyna się w listopadzie, 2 szwagier ma urodziny, 3 mąż imieniny, 4 szwagier imieniny, 5 teściowa i męża siostra imieniny, a bratanica urodziny :baffled: a najlepsze, że pomysłów na prezent brak :dry: macie jakieś propozycje :sorry2:
 
Lorciu, to super, że dzieci będą głównie z Wami. U nas chcemy tak to zorganizować, żeby Staś był max 3 godziny bez nas (z nianią lub dziadkiem) a Wojtek ciut dłużej, bo jeszcze będzie miał 2-3 godzinny spacer bez nas. Takie 3/4 etatu to super sprawa.
A co do spraw mlesiowych, to może sobie laktatorem wyrównaj poziom mleka.

Ula, dobra dusza z Ciebie, że pomagasz dziewczynie.:tak:

Kasiu
, jak mnie czasem mój Wojtek wkurzy, to aż strach pomyśleć jakie dzieci potrafią być nieznośne później. Takie już są te nasze skarby.:-)
 
Witajcie

Patyk my gdzies tydzień przed pierwszym ząbkiem byliśmy u pediatry, pytałam sie czy mogą juz małej iść ząbki, a ona na to, że nie idą i co? Za tydzień był ząbek :tak: jaki wniosek? lekarzy słuchać czasem z przymróżeniem oka (rozumiem, że stwierdziłaby to na potstawie zdjęcia rtg, a ona tylko na dziąsełka popatrzyła, które nawet tuż przed wybiciem się ząbka nie były ani rozpulchnione, czerwone, nic...:tak: także Patyczku ja nastawiałabym się, że już niedługo zobaczycie ząbeczka :-)
Artur ma dwie jasne plamki na dolnej szczęce, tak jakby dolne jedynki.
Michal miał Inferix Heksa bo stwierdziłam że tym razem biore wszytskie płatne szczepionki. i było ok

Patyk a jak ci kazała pediatra dac kolejną dawkę? Możesz Infarixem 5 w 1 czy dalej trzeba tym 6 w 1 - pielegniarka mi powiedziała ze moge 5 w 1 a pediatra się upiera sie musi byc 6 w 1 a ja nie chce mu dawać niepotrzebnie wiec szczepionki na żóltaczke bo to bez sensu a jak sie bedzie dawac cały czas 6 w 1 to dziecko dostanie 2 dawki żółtaczki więcej.
no i jesteśmy na Nutrramigenie bo Misiek wysypany dziś od nowa....

Oczywiscie miałam racje ze on nie jest głodny w nocy. Zjadł o 24 140 ml, potem się obudził o 2.30 dostał wodę, podurdał i poszedł spać, potem o 5.30 zjadł ładnie 120 ml, potem o 7 dostał wodę i walnelam sie jeszcze do łożka a on spał do 8.30. Zjadł dopiero o 9 100 ml z wielka łaską, ale już o 12 - zjadł 170 ml a o 15 dostał pierwszy raz nutramigen - bałam się że nie bedzie chciał ale zjadl 140 ml!!!!
O szczepionkach nikt mi nic więcej nie mówił. Pielęgniarka zadecydowała, że 6w1.
Głuszku jak Ty przekonałaś Michasia do Nutramigenu??? Mój Artur nie chce Bebilon Pepti, do niedawna ryczał przy butli jakby nie wiadomo jaka krzywda mu się działa, teraz się nią bawi i gryzie, ale przy okazji wypija trochę. Dobrze, że załapał w miarę słoiczek z zupką, to moje cycki odpoczną i trochę więcej pokarmu się w nich nazbiera.
A po jakim czasie Wasze bobasy przekonały się do innego jedzonka niż mleczko i przestały pluć „nie mleczkiem”? Mój pokarm nie wystarcza już Arturowi. Mały częściej budzi się w nocy, i w dzień taki marudny niedojedzony.
Zuskus dużo zdrówka dla Maciusia
Darunia gratuluję udanych chrzcin i drugiego ząbeczka u Bartusia. Długo trwała nauka picia sztucznego mleka z butli??
Magdziarko ale Ci dobrze, że masz z kim zostawić chłopców i zazdroszczę disco
Joaś witaj po przerwie
 
.
A po jakim czasie Wasze bobasy przekonały się do innego jedzonka niż mleczko i przestały pluć „nie mleczkiem”? Mój pokarm nie wystarcza już Arturowi. Mały częściej budzi się w nocy, i w dzień taki marudny niedojedzony.
Ja na poczatku dosladzałam nutra glukoza i tak na poczatku chyba lyzeczke na 100 sypalam pozniej co raz mniej i mniej w koncu na drugi dzien juz jadl sam nutra. Co do innego jedzenia to brokuly mojemu nie wchodza za chiny za to zupka marchwiowa super i jabluszko nie wazne czy prazone czy surowe utarte.
Kasiu tak jak Mata pisze z wiekiem jest coraz gorzej wiem cos o tym . Moejej sie papa nie zamyka az nie raz mam chec jej zdzieli w ten pyskaty dziob niestety hamuje sie ale mnie to duzo kosztuje . Noo oczywiscie karaz jest i najlepiej skutkuje zakaz komputera i bajek.
Moj Wojtek dzisiaj byl nie dowytrzymania. na szczescie juz zjadl i spi. A w ogole nie chce jesc z butelki tylko lyzeczka. leko tez tego smierdziucha.
 
chyba macie rację że im starsze dziecko tym większa zadziora:wściekła/y: Karol mnie wykańcza!!!!pyskuje strasznie a ma przecież dopiero 3.5 roku:szok: czasem to już mi się płakać chce przez jego ciągłe piski krzyki histerie:-(
Mikołaj za to kochaniutki grzeczniutki:-)
Cycki nadal mam pełne mleka:szok: mimo że Mikoś ciągle był przystawiany:szok: ja już nie wiem co mam robić:no:
Ula super że pomagasz tej kobitce:tak:
Joaś witaj:tak:


 
Darunia gratuluję udanych chrzcin i drugiego ząbeczka u Bartusia. Długo trwała nauka picia sztucznego mleka z butli??

Patyk Bartek załapał szybciutko, herbatkę odrazu pił, tylko z mieszanką było gorzej.
Ula mam nadzije że ta kobieta szybko do siebie dojdzie! Trzymam kciuki!



A my kupiliśmy meble do sużego pokoju- tzn, meblościankę!!! Jutro przywiozą, ale sie cieszę :tak:
 
reklama
Do góry