reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witajcie Drogie Cioteczki:-)
Trochę mnie nie było. M ma urlop i pojechaliśmy na 10 dni na południe w nasze rodzinne strony. Z powodu baaaardzo ograniczonego dostępu do internetu nie miałam jak napisać tylko kilka razy zajrzalam co u Was. Zabraliśmy Kacpra do ZOO do Wrocławia i miał tyle radości co niemiara. Do tej pory przeżywa tą wycieczkę i wszystkie zwierzątka. I byliśmy jeszcze na zamku w Książu i w stadninie. Kacper cały promieniał z radości, że miał wycieczki.

Dzisiaj byłam z Kubą na szczepieniu i mam zrobić morfologię bo w/g pani doktor Kuba jest za blady:-( Już mam dreszcze na samą myśl, że będą go kłuć znowu. A przy okazji mam pytanie skąd pobierają krew u takiego maluszka????
Kacper zapowiedział, że nie idzie jutro do przedszkoal i obawiam się, że będzie teraz Meksyk, żeby go zaprowadzić.

My właśnie składaliśmy wniosek na kredyt konsolidacyjny we frankach i czekamy na odpowiedź i zastanawiamy się czy dobrze robimy, że bierzemy we frankach:szok:
W złotówkach kredyt mieszkaniowy w ciągu półtora roku wzrósł nam o 140zł.

A i jeszcze się dzisiaj obchodziliśmy z M pierwszą rocznicę ślubu

Zaraz wezmę się za czytanie szczegółowe co u Was. A jest tego sporo.
 
Ostatnia edycja:
Witaj Agusiu!
Fajnie że wypoczeliscie. Co do pobierania krwi u nas w ośrodku pobierają z głowy :baffled: a ja byłam prywatnie i tam pobrali z paluszka :tak:


Ja z tym allegro to mam przerąbane- zamówiłam krzesełko do karmienia, a przyszedł mi leżaczek!!!!!!!!! :crazy: I po co mi drugi? I co 300 zł wydałam w błoto????????????:wściekła/y:
 
Darunia jak źle wysłali towar to muszą Ci zwrócić pieniądze za to że odeślesz i na własny koszt muszą wyslać krzeselko. Zadzwoń jutro do sprzedawcy lub napisz maila i spróbuj z nimi się dogadać. Faktycznie nie masz szczęscia do Allegro:tak:
 
witaj agusia:-)
super że wróciłaś do nas i że wypoczęłaś:tak: no i chłopaki zdrowe!!!!
mam nadzieję że ta bladość to tak z natury:tak: i wyniki będą dobre bynajmniej trzymam kciuki!!!!!

Darunia:szok: bidulo!!na pewno da się sprawę odkręcić:tak:

U mnie chłopaki śpią a ja sobie latam po necie i słucham muzyki:-)
 
Telefonu niestety nie podali :baffled:
A krzesełko tzn. leżaczek przyszedł z Niemiec :dry:
Napisałam im maila, ale oni pracują od 8-16... moze jutro mi cos sensownego odpiszą-OBY!!!
 
reklama
Agusia witaj po przerwie :-) cieszę się, że wypad się udał, a Karol pewnie sam będzie chciał w końcu pójść do przedszkola, bo tam jest ciekawiej niż w domku no i się zorientuje, że nie codzienni eczekają go takie ekscetujące wycieczki ;-)

Darunia rzeczywiście masz pecha :baffled: mam nadzieję, że odkręcisz wszystko i sprzdawca bez problemu wymieni towar :tak:

Ciekawe jak tam z Filipem Julii :dry:

Mała jadła po 18, a zanim ja wykąpaliśmy było już przed 20, chcę ja karmić, a tu krzyk, płacz... no to ja do łóżeczka, smoczek w dzioba i zasnęła bez kwęknięcia :sorry2: no i weź tu zrozum dziecko :baffled: a zaraz pewnie sie do jedzenia mój żarłoczek obudzi... ale już wolę ja na spiocha karmić, bo przynajmniej mnie nie gryzie :sorry2:
 
Do góry