reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Jola jak będziesz miała jedno i powiesz pas na drugie to wtedy uwierzę :tak::tak: Teraz jeszcze nie mów hop bo jak ci córcia czy synek skoczy na szyje i przytuli się z całej siły krzyczac "Mamo ko ie" (mamo kocham cie) to zweryfikujesz swoje zdanie na temat następnego dziecka.
Ja tak jak mówię - jakbym miała już dwoje dzieci np. 6 i 4 latka czy 3 latka to nastepne za jakieś 5-6 lat bym mogła mieć. 35 to nie jest jakiś straszny wiek do rodzenia a tak to już raczej nie zdąze. A tak jak mówie nie chce mieć dziecka w wielku 40 lat. To już dla mnie jest za późno. Mogłabym sobie machnąć za 3-4 lata nastepne ale jednak to już by było ponad moje siły - mieć 6 latka - 4 latka i malucha. Dlatego BARDZO podziwiam dziewczyny które deydyują się na trójkę czy czwórke dzieci z małą różnicą wieku.
 
reklama
Joasia biegunka na pewno nie zaszkodzi maleństwu - dużo pij i jedz lekkostrawne posiłki. Nie wiem czy mozna w ciaży Smecte?

Magdziara na gazy dobry Espumisan - można w ciąży - pierdzi jeszcze bardziej ale wypierdzisz się raz a dobrze i masz spokój ;-)
 
ale zescie sie rozpisaly:-D

ja porod wspominam nawet dobrze.37 tc wody odeszly mi w ok 23 a ok 24 pojechalam na porodowke.o 6 juz mialam synka przy sobie.rodzilam bez znieczulenia ale glownie dlatego ze podlaczono mi tlen i dzieki temu dobrze mi sie oddychalo.a same wiecie ze grunt to odpowednie oddychanie:tak:skurcze parte mialam juz przy 8 cm a ze synek byl malutki 2600 g to i szybciutko wyszedl.
takze sam porod byl ok ale skutki jego po byly tragiczne.przez ponad rok czasu leczylam sie to na hemoroidy to na peknieta szczeline odbytu.eh co ja sie nacierpialam.:-( teraz tez strasznie sie tego boje ale jedno jest pewne ze zaraz po porodzie zaczne stosowac odpowiednie leki i odpowiednia diete by zapobiec temu ...
 
Głuszku ja mam 7 latka i 5 latkę i tak naprawde to nie ma co przynich już robić. Najtrudniej wychowuje sie do 3 roku potem z górki. U nas w domu już brakowało tych małych biegających stupek, ja bardzo za tym tęskniłam. Pamiętam jak urodziłam córeczkę i wszyscy mi mówili że już mam parkę , to i już starczy. A ja jak pomyślałam że już więcej miałabym nie mieć dzieci, to aż płakałam.
 
ja po drugiej dzidzi robie pass tzn. postaramy sie z mezem;-) i zwiazane jest to glownie z warunkami mieszkaniowymi i finansowymi.
chociaz wiem ze za jakies dwa lata kiedy brzdace podrosna znow zachce mi sie pieluszek i spioszek:-D
 
Kasiu Twój będzie 175 km. od Ciebie to zdąży przyjechać ale mój to 1000km ma do pokonania,zwykle do domu dojeżdza w ok.12h to ja już zdąże urodzić bez niego:szok:
 
OJ głuszek zebyś tylko miała racje bo ciężko było nam sie zdecydować na jedno dziecko i teraz tak sobie mysle jak by wyglądala rozmowa na temat drugiego chyba ze jak to sie fajnie nazywa wpadka hehe:tak:
 
reklama
azile jesc wszystko to co nie powoduje zaparc.pic duzo wody lub soku jablkowego lub wywaru z suszonych sliwek.ciemne pieczywo ,malo smazonego ale to akurat nie jest trudne dla mamy karmiacej, duzo owocow my glownie bedziemy mogly jesc jablka..duzo ruchu..
zakupic czopki glicerynowe i zaraz jak tylko wstaniesz po porodzie juz z nich korzystac.polecam zakup czopkow posterisan; jedne dziewczyny mowia ze nie mozna ich brac karmiac dzidzie a mi akurat lekarz przepisal z tym ze posterisan h ktory dziala wrecz natychmiastowo..
odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy obmyslam plan jak nie dopuscic do poprzedniej sytuacji:-(
 
Do góry